Logitech Gaming Software yüklenmiyor

Gaming Software uzun süredir güncellenmiyor. Son versiyon 1 senedir duruyor. Logitech artık G Hub'ın kullanılmasını istiyor diye okudum. Zaten benzeri programlar. G Hub'ı da yükleyememiştim ama aynı şekilde başka PC'ye yükleyip, dosyalarını kendi PC'me atınca açılmıştı ve direksiyonu görmüştü. Ama aynı şekilde direksiyonla ilgili yaptığım hiçbir ayar etkili olmamıştı.
Logitech Gaming Software'yi Güvenli mod da kaldırın, ondan sonra GHUB sürücüsünü kurun, Logitech Gaming Software yüklü iken GHUB yüklenmez.

Logitech Gaming Software'yi Güvenli mod da kaldırın, ondan sonra GHUB sürücüsünü kurun, Logitech Gaming Software yüklü iken GHUB yüklenmez.
Anca deneme fırsatım oldu. Dediğiniz şeyi denedim. Fakat yükleme sırasında yine takılıp reset attı PC. Daha önce de zaten GHUB'ı yüklerken Gaming Software yoktu.
Ya çok ilginç bi şekilde şuan Logitech yazılımlarını yükleyemiyorum. Msi x570 anakart ve Ryzen 3700x kullanıyorum. İşlemci yeni ve zaten sorunluydu bi süredir. Çok sık bios update geliyor. Şuanda da böyle bir sorun yaşıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı