Rehber Logitech Garanti ve Ürün Değişimi İşlemleri

Hiç garantisi dolan bir ürün için yardımcı oldular mı size?
Edeceklerdi. Garantisi dolsa da bu seferlik size yardımcı olacağız gibisinden bir şey dediler. Fakat faturaya erişemediğimden olmamıştı. Bir süre sonra aldığım yerden erişip talep açtım garantisi bitmiş yardımcı olamayız dediler bu sefer.

Hocam aynı şekilde G213 için başvurdum desteğe, ellerinde stok kalmadığı için stoğun yenilenmesini bekliyorum. Bana da İngilizce veya US düzenli klavye veya istemiyorsanız; klavye ya da fare de gönderebiliriz dediler.

Merhabalar, Penta'ya ulaşırsanız onlar size yenisini daha hızlı bir şekilde gönderirdi zaten çünkü ben de aynı sorunu yaşamıştım, onlara ulaşıp elimdeki klavyeyi Yurtiçi Kargo ile onlara gönderdim ve 1 hafta sonra yenisini gönderdiler. Şu anda hâlâ Penta bakıyor mu Logitech'e onu bilmiyorum tabii, arayıp konuşmanız lazım.

Merhabalar, Penta'ya ulaşırsanız onlar size yenisini daha hızlı bir şekilde gönderirdi zaten çünkü ben de aynı sorunu yaşamıştım, onlara ulaşıp elimdeki klavyeyi Yurtiçi Kargo ile onlara gönderdim ve 1 hafta sonra yenisini gönderdiler. Şu anda hâlâ penta bakıyor mu Logitech'e onu bilmiyorum tabii, arayıp konuşmanız lazım.

Garanti takibi yapılmayan ürünleri kabul etmiyorlarmış, site üzerinden garanti takibini yaptım ve maalesef "ürününüze ait seri numarası sistemimizde bulunamamıştır." diyor.

Garanti takibi yapılmayan ürünleri kabul etmiyorlarmış, site üzerinden garanti takibini yaptım ve maalesef "ürününüze ait seri numarası sistemimizde bulunamamıştır." diyor.
İlginç. Demek ki size N11'den klavyeyi satan mağaza, ürünleri yurtdışından falan ithalat yoluyla getirmiş olmalı.

Merhabalar, Penta'ya ulaşırsanız onlar size yenisini daha hızlı bir şekilde gönderirdi zaten çünkü ben de aynı sorunu yaşamıştım, onlara ulaşıp elimdeki klavyeyi Yurtiçi Kargo ile onlara gönderdim ve 1 hafta sonra yenisini gönderdiler. Şu anda hâlâ Penta bakıyor mu Logitech'e onu bilmiyorum tabii, arayıp konuşmanız lazım.
Hocam ben de Logitech F310 gönderdim. Ürünün yenisini Penta'mı gönderiyor yoksa ben Teknosa'dan almıştım Teknosa'mı gönderecek? Değişim/iade çıkacak büyük ihtimal değişim hakkımı kullanacağım 6 aylık üründü.

Geri
Yukarı