Çözüldü Logitech garantisinden gelen ürünün kargo ücretini kim öder?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mutlu Arıcık

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Arcadia Bay
Arkadaşlar 2 yıldır kullandığım G300S sağ tuşu bozulmuştu. Ben bunu tamir ettim fakat Logitech garantisi bana yeni bir ürün gönderdiler. Şu an gümrükte gözüküyor. Kargo ücretini Logitech mi, ben mi öderim?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar 2 yıldır kullandığım G300S sağ tuşu bozulmuştu. Ben bunu tamir ettim fakat Logitech garantisi bana yeni bir ürün gönderdiler. Şu an gümrükte gözüküyor. Kargo ücretini Logitech mi, ben mi öderim?

Eki Görüntüle 569316

Benim G300S aynı sorunla (-ki G300S'in meşhur sorunudur 2 senede o sağ tık gider) garantiden yenisini istemiştim UPS kargo aracılığı ile ücretsiz gelmişti ama benimki Amerika'dan geldiydi.
Arkadaşlar bir de yaşım 18'den küçük olduğu için annemin numarasını girmiştim bir sıkıntı olmasın diye bu sabah annemi UPS kargo aramış benim ve annemin kimlik resimlerimizi istemişler göndermezseniz gümrükten kabul görmeyebilir süreç uzayabilir demişler. Sizce göndermeliyiz?

Arkadaşlar bir de yaşım 18'den küçük olduğu için annemin numarasını girmiştim bir sıkıntı olmasın diye bu sabah annemi UPS kargo aramış benim ve annemin kimlik resimlerimizi istemişler göndermezseniz gümrükten kabul görmeyebilir süreç uzayabilir demişler. Sizce göndermeliyiz?

Yurt dışından geliyor şimdi şartlar biraz değişti ve ağırlaştı benden istemediler ben sadece faturamı ve garanti kağıdımı göndermiştim.

Yurt dışından geliyor şimdi şartlar biraz değişti ve ağırlaştı benden istemediler ben sadece faturamı ve garanti kağıdımı göndermiştim.

Bende faturamı gönderdim direk bana yeni ürün göndereceklerini söylediler ertesi gün Türkiye'ye ulaşmış ama göndermezsem geri gider ve garanti sürem bittiği için bir daha göndermezler diye korkuyorum.

Geri
Yukarı