Logitech gg M31 mouse sallayınca ses geliyor

yed4ever

Centipat
Daha fazla  
Yeni aldım kargodan geldi açtım test etmek için tüm tuşlar çalışıyor sıkıntı yok ama sanki içinde böyle bir plastik parçası kırılmış da bir yerlere çarpıyor gibi tıkır tıkır ediyor sallayınca. Hani eski mouslerda scrollun sağa sola çarpması gibi değil direkt içinden bir ses geliyor ufak bir plastik parça var da o çarpıyor gibi kullanan varsa bu normal mi ona göre iade veya değişim isteyeceğim.
İlgili video.

Yeni aldım kargodan geldi açtım test etmek için tüm tuşlar çalışıyor sıkıntı yok ama sanki içinde böyle bir plastik parçası kırılmış da bir yerlere çarpıyor gibi tıkır tıkır ediyor sallayınca. Hani eski mouslerda scrollun sağa sola çarpması gibi değil direkt içinden bir ses geliyor ufak bir plastik parça var da o çarpıyor gibi kullanan varsa bu normal mi ona göre iade veya değişim isteyeceğim.

İlgili video.

Video yüklenmedi sanırım video yüklenilmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İade edin, tekerlek sorunsuz dönüyor mu? Tekerleğin bakıra deyen kısmı kırılmıştır diye düşünüyorum o olmasa bile bir maddi hasar olduğu açık.

Ben de öyle düşünüyorum da hani tasarımdır bu böyle yapmışlardır falan.

Tasarımla alakalı değildir kırıldığı için ses çıkıyordur hocam.

İlgili video.

Video yüklenmedi sanırım video yüklenilmiyor.

Direk iade edin hocam elinizde patlamasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı