Logitech K270 alıcısı kayboldu

Efe10

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Salihli/Manisa
Daha fazla  
Her yere baktım fakat bulamadım. Ne zaman aldığımı bilmiyorum fakat 2 yılı geçmiş olması lazım en az. Hiç Logitech desteğine, servisiyle alakalı bir şey yapmadım. Ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
Her yere baktım fakat bulamadım. Ne zaman aldığımı bilmiyorum fakat 2 yılı geçmiş olması lazım en az. Hiç Logitech desteğine, servisiyle alakalı bir şey yapmadım. Ne yapmalıyım?
Destek ile irtibata geçmelisin, yardımcı olacaklarına inanıyorum.

Sadece Logitech markasına ait alıcıların kullanabildiğimi bir özellik var.Tek patentini alan markadır logitech.Tekneloji ismini tam hatirlamiyorum ama 20TL gibi bir fiyata destekleyen alıcı bulabilirsin.Uyumlu adaptörü bilgisayara taktıktan sonra bir yazilım ile klavyeni o alıcıya tanıtabiliyorsun.Bu sanırım daha kısa sürede bir çözüm olur.

Logitech Destek'e aşağıya yazdığım metni yazdım. İnşallah kısa sürede cevap verirler. Tahmini ne kadar sürede cevap alırım?

İyi günler,

K270 adlı klavyemin alıcısını kaybettim. Klavyemi kullanamıyorum. Sizden gerekirse ücreti karşılığında temin etme şansım var mıdır?

Merhaba, cevap almıştım. Satın aldığınız yer ile irtibata geçin falan demişlerdi ama uğraşmak istemedim. Zaten birkaç gün sonra da alıcıyı buldum. Logitech Destek ile konuşmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı