İnceleme Logitech K380 multi klavye incelemesi

Merhaba arkadaşlar, Apple Magic Mause 2 incelemesinden sonra bir tuhaflık hissettim ve bu tuhaflık mouse ile bir iPad kullanırken yazı yazmak için ekrana dokunmak, bu hissiyat bir bilgisayar kullanmaktan çok uzakta olduğu için kendime bir klavye arayışına girdim ve iş dönüşü bir teknoloji mağazasına uğradım, sonuç olarak bu klavye ile aramızda ilk görüşte bir aşk başladı ve sen benim olmalısın diyerek onu satın aldım.

Kutu şirin ve ufak diyebilirim, kutu üzerinde birçok platform için uygunluğu belirten ibareler mevcut.

A6649F58-9AC6-4DF6-90CD-761068DA576C.jpeg

Kutuyu açtığımız zaman klavye bizi karşılıyor ve gerçekten çok portatif bir ürünmüş dedirtiyor, kutu oldukca sade tutulmuş gözlerim pil aramadı değil.

DE767A59-CCB0-4417-81D3-5E9DFF4464D3.jpeg

Ürünü kutusunda ters çevirdiğimiz zaman asla okumadığımız yönergeler bizleri karşılıyor ve evet bende okumadım.

46EFE5BA-2216-4168-807C-25692A24E8F0.jpeg

Piller ürünün içinde dahili olarak geliyor ve 24 ay pil kullanım süresi sağlıyor, bu gerçekten iyi bir fikir çünkü pil almayı unutmuştum.

4B84F375-233F-4760-93CF-DD866BFE45F2.jpeg

Ürüne yakından baktığımız zaman OS X bilgisayarlar ile kullanmak için uygun olduğunu görüyoruz ve isterseniz hemen hemen birçok işletim sistemi ile sorunsuz bir şekilde çalışır, buna bir Apple TV bile dahil.

Klavye üzerinde bulunan 3 adet tuş aynı anda 3 cihaz arasında geçiş yapmak için kullanılıyor ve işiniz gereği iki bilgisayar kullanıyorsanız iyi haber, bir klavye ile 2 bilgisayar kullanabilirsiniz.

Tuşların sesi yok diyebilirim çünkü ürünün tuşları vuruşlarını yaparken yumuşak bir yüzeye değiyormuş gibi bir frenleme yapıyor ve ses oluşturmasını engelliyor, bu arada gerçekten sağlam bir ürün diyebilirim.

FAC78915-3588-4E17-AB03-DFF295769614.jpeg

Ürünü Bluetooth menüsü ile cihazlarınız ile eşleştirmek harikadır, çünkü en kolay adım bu olmalı 🤪evet bu kulağa çılgınca geliyor olmalı.

C14DC1D5-00CA-4BA6-9BB8-CC8C7E018C49.png

Ürünün bir iPad ile halihazırda görüntüsü gerçekten harika görünüyor, umarım uzun vadede beni üzmez, merak ettikleriniz için bana soru sorabilirsiniz 🫡

0B008A79-C496-49E6-9A66-56061E72D9A2.jpeg

Ürünü Vatan Bilgisayar şubesinden 539 Türk lirasına satın aldım ve sanırım bu fiyat bu tarz bir ürün için ideal diyebilirim, unutmayın bir ürünü almadan önce denemek en iyisidir ve bu inceleme yazım sadece biraz bilgi vermek içindir.

Thomasina bu ürünü beğendi 👍

Hayır, oyunları satın almana gerek yok. Onları diske yazdırıp oynayabilirsin, bu işlem için modchip takılı olması yeterlidir.

SCPH-7502 en iyi fat modelidir
Biliyorum hocam ama zaten ps1 için her oyunu oynadım birde korsan oynamak gamerlık geleneklerine yakışmaz.

Oyunların çoğu satışta yok, 2.elleri bile.
Biliyorum hocam.
Örnek olarak gidip bakın final fantasy 7’nin 3 disc paketinin ebay fiyatına yok artık dersiniz.

Hocam klavyeden memnun musunuz? Laptopun klavyesi ışıklı karanlık ortamlarda baya yardımcı oluyor açıkcası fakat klavye bu klavyeyi almayı planlıyorum. Karanlıkta yazımı etkiliyor mu? Alıştıktan sonra karanlıkta yazılabilir mi? Yazılımcıyım ve bu yüzden ışıklı bir mekanik klavyede alabilirm.

Hocam klavyeden memnun musunuz? Laptopun klavyesi ışıklı karanlık ortamlarda bayağı yardımcı oluyor açıkçası fakat klavye bu klavyeyi almayı planlıyorum. Karanlıkta yazımı etkiliyor mu? Alıştıktan sonra karanlıkta yazılabilir mi? Yazılımcıyım ve bu yüzden ışıklı bir mekanik klavyede alabilirm.

Yazılım için asla bu klavyeyi önermem, videodaki klavye ve muadil tasarımda klavyeleri tercih edebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yazılım için asla bu klavyeyi önermem, videodaki klavye ve muadil tasarımda klavyeleri tercih edebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam klavye 220 dolar. :) Maksimum bütçem 1000 TL.

Yeni konular

Geri
Yukarı