Logitech kaliteli bir marka mı?

6 yıldır G213 ve G403 kullanıyorum hala 0 gibiler, kullanıcıya ve şansa görede değişir biraz ama bence çok kaliteli parasının hakkını %100 veriyor.

Mouse olarak tek alınabilecek model G Pro Superlight ona da 2 yıldır güncelleme gelmiyor veya yeni bir modelini piyasaya sunmuyorlar. Klavye olarak birkaç modeli çok iyidir fakat aşırı pahalı. Direksiyon seti olarak İlk 5'e girer. Kulaklık bilmiyorum GPX Wireless'dan bile memnun olmayanlar vardı.

Genel olarak kaliteli de G300s, G213, G203 gibi kötü modelleri de var.

G213 kalitesiz mi? Siz şu bilgi seviyenizle mümkünse yorum yapmayın lütfen insanlara yanlış bilgi vermeyin. 0.8 latency press ile mekanik klavyeleri bile sollayan, Apex 3 benzeri daha kaliteli rubber Switch ve kendi zamanının en çok beğenilen ürünlerinden birine kalitesiz demeniz... Ama doğru RGB ışık seviyesi düşük siz işlevden ziyade ışıklı mışıklı morukcusunuz büyük olasılıkla.

G213 kalitesiz mi? Siz şu bilgi seviyenizle mümkünse yorum yapmayın lütfen insanlara yanlış bilgi vermeyin. 0.8 latency press ile mekanik klavyeleri bile sollayan, Apex 3 benzeri daha kaliteli rubber Switch ve kendi zamanının en çok beğenilen ürünlerinden birine kalitesiz demeniz... Ama doğru RGB ışık seviyesi düşük siz işlevden ziyade ışıklı mışıklı morukcusunuz büyük olasılıkla.

G213 kronik sorunlu. Özelliklerinden dolayı kötü demiyor.

G213 kronik sorunlu. Özelliklerinden dolayı kötü demiyor.

Hocam kronik sorun oluşabilir diyebilir teknoloji bu ancak direk kötü demek tamamen yanlış yönlendirme. Bende K70 RGB MK2 var bazen RGB aksaması oluyor hocam bu şimdi klavyeyi kötü ve işlevsiz mi yapıyor? Sizin dediğinizi kastettiğini hiç sanmıyorum kısacası.

Geri
Yukarı