Logitech Lightsync G 102 iyi midir?

Bütçe
700

Wuxios

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Tokat
Daha fazla  
Elim küçük ve elime oturur gibi duruyor. Bütçeside rahat yanında mouse pad ile gelecek. Bir sorunu var mıdır? (Genelde FPS oyunları oynuyorum.)

En ucuz 530 TL civari duruyor, o fiyata berbat. Ne kadara alacaksiniz? Mousepad ile 200 TL civariysa olabilir.

Fiyatına göre gayet iyi bir mouse, Amazon ve Hepsiburada değerlendirmelerinde 4.8 - 4.7 yıldız puanı almış, fiyatına göre berbat olması muhtemel gözükmüyor.

Fiyatına göre gayet iyi bir mouse, Amazon ve Hepsiburada değerlendirmelerinde 4.8 - 4.7 yıldız puanı almış, fiyatına göre berbat olması muhtemel gözükmüyor.
Hocam benim içime hemen her şey sinmez ama bu sindi ve hoşuma gitti gibi arkadaş kötü diyor ne yönden kötü?

Sensörü eski yazılımı çöp başka markalara bakın derim.

Hocam benim içime hemen her şey sinmez ama bu sindi ve hoşuma gitti gibi arkadaş kötü diyor ne yönden kötü?

Çift tıklama tıklamama sorunları bulunmakta SteelSeries, Razer, Gamenote, HyperX, Corsair gibi markalardan şaşmayın derim lod sorunu falan diyeceklerdir ben kullandım arkadaşım kullandı sorun yaşamadık fanboy bol buralarda markasız şeyler öneriyorlar yazılımı düzgün değil daha.

Yeni konular

Geri
Yukarı