Logitech M100 boyutlarında fare önerisi

Bütçe
Sınırsız.

we1N

Decapat
Daha fazla  
Çok fazla mouse denedim ama hiçbiri Logitech M100 mouse'u kadar elime oturmadı. Elimin uzunluğu 17cm. Alternatif ne önerebilirsiniz? Bütçe sınırsız.
1655109750464.png

Çok fazla mouse denedim ama hiçbiri Logitech M100 mouse'u kadar elime oturmadı. Elimin uzunluğu 17cm. Alternatif ne önerebilirsiniz? Bütçe sınırsız.
Eki Görüntüle 1418018
Logitech G305 kullanıyorum. M100 modeli ile genişlik ve yükseklik boyutları birebir aynı. Uzunluk ise M100'ün 112 mm, G305'in 112 mm. Gayet yakın değerler olduğu için öneririm. G305 Wireless bir model ama siz kablolu bir model isterseniz G102 ve G203 de G305 ile aynı boyuttalar. Bu arada 17 cm gayet ortalama 🙃

FPS oyunları oynuyorum hocam hızlı çevirince uçup kaçıyor aim. Kalitesizliğinden dolayı.

Bu fare daha çok günlük veya iş için kullanılacak bir fare. Oyunlar için zevk beklemeyin. Yeni bir fare arayışına girmeniz iyi olmuş. Ufak boyutlu fareye alışık olduğunuz için Razer Viper Mini öneriyorum.

Bu fare daha çok günlük veya iş için kullanılacak bir fare. Oyunlar için zevk beklemeyin. Yeni bir fare arayışına girmeniz iyi olmuş. Ufak boyutlu fareye alışık olduğunuz için Razer Viper Mini öneriyorum.
Konuyu tam anlamamışsınız galiba. Bahsetmek istediğim şey mouse değil mouse'un ölçüsü. Elimde çok fazla mouse var. Razer Viper Mini,G102,G300S,Corsair Katar Pro bunların hepsini denedim ve hiçbiri dediğim mouse gibi elime tam oturmadı.

Konuyu tam anlamamışsınız galiba. Bahsetmek istediğim şey mouse değil farenin ölçüsü. Elimde çok fazla mouse var. Razer Viper Mini, G102, G300S, Corsair Katar Pro bunların hepsini denedim ve hiçbiri dediğim mouse gibi elime tam oturmadı.

Alt kısımda ölçüleri mevcut. En yakın bulabildiğim bu ve kalitesi tartışılmaz. Çok fare kullanmış birisiniz. Tecrübeniz ve yorumunuzu size bırakıyorum.

Geri
Yukarı