Logitech M100 ile oyun oynanır mı?

Bütçe
80

Kintaro

Femtopat
Daha fazla  
Logitech M100 fare almayı düşünüyorum, fakat oyun için ideal mi oynanır mı bilmiyorum, bütçede fazla değil. Çin malı dandik oyuncu mouse alacağıma bunu alayım diyorum ama bu da ofis mouse diye geçiyor. Önceki mouse da A4Tech OP-620D kablolu mouse 800 DPI idi, bu da 1000 DPI, bu mouse kullanan varsa oyun için nasıldır?

Hocam toplu 3 tıklı fara oyun oynamış nesil var burada 🤣

Oynanır tabii neden oynanmasın.

/Öneri/

Bu ara ara 170 TL filan düşüyordu hala olese güzel fiyata iyi bir mouse tavsiye ederim.

Eskiden beyazını uzun süre kullandığım bir mouse. Hızlı FPS oyuncusu isen pek tavsiye etmem bir süre sonra serçe parmağın kayıp altına kaçmaya başlıyor.

Rekabetçi oyunlarda iyi performans vermeyebilir. *Şahsen* bunu alacağıma Çin malı diye tabir ettiğiniz mouseleri tercih ederim.

1 yıl sonra cevap vermek ne kadar mantıklı tartışılır ama şöyle söyleyeyim eğer saçma sapan düşük IPS değeri olan bir mouse ile FPS oyunu oynuyor ve sağ sol hızlı çevirmelerde takılmalar yaşıyorsanız bütçenizde 150 lira civarında ise bu mouse tam size göre içindeki sensoru bilmiyorum ama hızlı çevirmelerde sorun yaşamıyorum. Bana göre gayet iyi ve bütçe dostu FPS oyunlarını gayet güzel oynayabileceginiz bir mouse.

Not: Bundan önce Rampage SMX-R9 kullanıyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı