Logitech M171 Kullanıcı Yorumları

Merhabalar. 4 seneye yakın Logitech M171 fare kullanıyorum. Verdiğim 50 TL'ye değdi diyebilirim. Bu fare hakkında;
1. Pil ömrü kullanma sürenize göre değişir. 1 yıl tam garantili pil ömrü var. (Ben hiç PC'ye dokunmadığım için 0 değiştirme ile 4 yıl dayandı.)
2. Tasarım olarak, fare oyun için değil. Fazlası ile küçük. Ama sağ sol tarafındaki üçgen şekiller güzel bir görüntü katıyor. Oyuncular için sadece avuç içini dolduruyor. 1000 DPI hassasiyet değeri bence az. Ama çok iyi.
3. Mouse taşıma sırasında size gerçekten kolaylık sağlıyor. Kablosuz. Sadece farenin alt kısmından fareyi açıp USB'yi takıyorsunuz. Kullanıyorsunuz. Yazılım da gerektirmez.
4. Renk seçeneği olarak 3 renk çıkıyor karşınıza. Kırmızı, mavi ve siyah. Yeterli bence.
5. Sağ ve sol el ile çok uyumlu. Algılayıcı tipi ise optik. Almanızı tavsiye ederim yani. 😀

5 veya 6 önce aldım fazla küçük elden kaçabiliyor ve kaydırma tekerleği yukarı yaptığımda bazen aşağıya gidiyor ; aşağı yaptığımda yukarı gidiyor. Çok düzgün şekilde kullandım almak istiyorsanız önermem.

Çok sağlam bir mouse. Kaç kere fırlattım hala sağlam gövde vs olarak. Fakat orta tuşu öyle değil. Hem zor basıyor hem kaydırma kısmı bir tık sıkıntılı gidiyor. İçini açtım baya kir birikmiş topun altındaki kısımda temizleyince bir nebze daha düzgün oluyor ama orta tık ondan bağımsız butonunda bir şey var.

Geri
Yukarı