Logitech Momo nasıldır?

Burak İncehasan

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, direksiyon setleri hakkında aşırı bir bilgim yok fakat 2. el almak istiyorum. Bulduğum linkleri buraya atsam yorumlayabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, direksiyon setleri hakkında aşırı bir bilgim yok fakat 2. el almak istiyorum. Bulduğum linkleri buraya atsam yorumlayabilir misiniz?

Hocam incelediğim kadarıyla kötü bir set değil. Tek sorun 270 derece olması. Eğer ETS gibi oyunlar oynayacaksanız ayar yapmanız gerekir.

Toplam bütçeniz ne kadar?

Hocam incelediğim kadarıyla kötü bir set değil. Tek sorun 270 derece olması. Eğer ETS gibi oyunlar oynayacaksanız ayar yapmanız gerekir.
180 derece diye biliyorum hocam, derecesi sorun değil önceki direksiyon setimde 180 dereceydi idarelik alacağım zaten.

Toplam bütçeniz ne kadar?
Hocam 500-600 civarında idarelik bir set alıp ileride dfgt veya g29 falan almayı düşünüyorum, lise öğrencisi olduğum için çok bir bütçem yok harçlıklarımdan biriktireceğim ailemde böyle konularda destek vermiyor.

270 derece Force feedback özelliği var 500₺ bence gayet iyi alınabilir.

270 ile 180 arasındaki tek fark alt çaprazlara kadar dönüyor oluşu.

Ne olduğu belirsiz markalara göre çok daha iyi bir direksiyon setidir. Eski serileri 270 son serileri ise 240 dereceye sahip. Üzerindeki tuş sayısının yetersiz olması ve dönüş açısı dışında hala kullanılabilir bir direksiyon.

Ağırlıklı araba oyunları oynamıyorsanız alabilirsiniz ama çok araba oyunu düşkünü iseniz 2. el bir G29 alın.

2. el dediğimi hatırlatmak isterim.

Sadece shifter olmuş 2.el'de 1150₺, DFGT olmuş 2200, G29 ise 3800 ve üzeri fiyatlarda.

Aralarında 1700-3300₺ gibi farklar var. 2.el olsa da pahalı sonuçta.

Yeni konular

Geri
Yukarı