Logitech Momo'nun pedallarını nereden bulunur?

Peki program olarak ne önerirsin?
Programın adını hatırlayamadım, ben analog tuşunu normal tuş olarak yapmak için denemiştim bir kere. Tam tersi de yapılabiliyordu sanırsam. Bir de ETS için soruyorsanız debriyajı klavyeye atamak için şu yöntemi deneyebilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Programın adını hatırlayamadım, ben analog tuşunu normal tuş olarak yapmak için denemiştim bir kere. Tam tersi de yapılabiliyordu sanırsam. Bir de ETS için soruyorsanız debriyajı klavyeye atamak için şu yöntemi deneyebilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben de gaz ve freni Assetto Corsa için direksiyonun tuşlarına atamak istiyorum.
ETS'nin ayarlarından yapabiliyorum şu an. Bir de benim Logitech Momo'nun adaptörü bozuk onu nereden bulabilirim? Kusura bakma çok soru soruyorum, ilk direksiyon setim heyecanlıyım, önceden çok video izledim ama.

Ben de gaz ve freni Assetto Corsa için direksiyonun tuşlarına atamak istiyorum.
ETS'nin ayarlarından yapabiliyorum şu an. Bir de benim Logitech Momo'nun adaptörü bozuk onu nereden bulabilirim? Kusura bakma çok soru soruyorum, ilk direksiyon setim heyecanlıyım, önceden çok video izledim ama.
Adaptörünün üzerinde yazan değerin aynısından bi adaptör iş görür. Volt ve Amper değerlerine bak.

Son düzenleme:
Elimde Driving Force Pro parçaları mevcut. Pedalında sıkıntı yok eğer uyuyorsa anlaşabiliriz.
Hocam nereden ulaşabilirim size?

Gaz-fren pedali aldınız mı? Oyun harici joystick ayarları kısmında gaz-fren ekseni gözüküyor mu?
yok alamadım bulamadım joystick taktım fakat çalışmadı başka bir yolu olsa keşke

Geri
Yukarı