Çözüldü Logitech Pro X mikrofon boğuk ses

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

_Dovahkiin_

Hectopat
Selamlar. Daha önce buna benzer konular açılmış fakat benimki duyma ile alakalı değil mikrofon ile alakalı.
Kulaklığı 5-6 aydır kullanıyorum herhangi bir sorun yaşatmadı fakat geçen gün PC'den çıkarıp PS4'e taktım ardından PC'ye geri taktım.
Taktığımda duyma açısından herhangi bir problem yoktu fakat mikrofonum karşıya sesi boğuk veriyordu. Logitech yazılımını silip yükledim çıkarıp taktım vs. ama bir işe yaramadı. Sesimi nasıl düzeltebilirim bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim ve ayrıca PS4'e mikrofonu taktığımda ses boğuk gelmiyor normal geliyor. Teşekkürler.

Çözüm
Reddit üzerinde paylaşılmıştı. Aynı rehberi uygulayabilirsiniz.
  1. C:\Users\KullanıcıAdı\AppData\Local\LGHUB konumuna gidiniz ve "settings.json" ile "settings.backup" dosyalarını yedekleyiniz.
  2. Denetim Masası'ndan G HUB'ı kaldırınız.
  3. Google Drive bağlantılarından G HUB'ı kurunuz.
  4. G HUB'ı açınız ve sağ üstteki çark butonundan otomatik güncellemeleri kapatınız.
  5. Görev çubuğundan, sistem tepsisi ikonundan G HUB'ı kapatınız.
  6. Kopyalanmış "settings.json" ve "settings.backup" dosyalarını C:\Users\KullanıcıAdı\AppData\Local\LGHUB konumuna geri kopyalayınız ve sorulunca değiştirmeyi onaylayınız.
  7. G HUB'ı tekrar başlatınız.
Alıntı yaptım ve çeviriyi çabuk halletmeye çalıştım. Özet haliyle böyle yapmanız gerekiyor.
Hocam eski sürümü nerden bulabilirim siteye girdiğimde sadece indir butonu var. Bugün uygulamayı açtığımda update yaptı fakat herhangi bir değişiklik olmadı

Son G HUB yazılımı güncellemesi mikrofonu çoğu kişide bozmuş. G HUB yazılımına yeni güncelleme gelmiş miydi? Geldiyse ondan sonra gelecek olan güncellemeyi de yapmalısınız veya eski sürümü kurmalısınız.

Reddit üzerinde paylaşılmıştı. Aynı rehberi uygulayabilirsiniz.
  1. C:\Users\KullanıcıAdı\AppData\Local\LGHUB konumuna gidiniz ve "settings.json" ile "settings.backup" dosyalarını yedekleyiniz.
  2. Denetim Masası'ndan G HUB'ı kaldırınız.
  3. Google Drive bağlantılarından G HUB'ı kurunuz.
  4. G HUB'ı açınız ve sağ üstteki çark butonundan otomatik güncellemeleri kapatınız.
  5. Görev çubuğundan, sistem tepsisi ikonundan G HUB'ı kapatınız.
  6. Kopyalanmış "settings.json" ve "settings.backup" dosyalarını C:\Users\KullanıcıAdı\AppData\Local\LGHUB konumuna geri kopyalayınız ve sorulunca değiştirmeyi onaylayınız.
  7. G HUB'ı tekrar başlatınız.
Alıntı yaptım ve çeviriyi çabuk halletmeye çalıştım. Özet haliyle böyle yapmanız gerekiyor.

Çözüm
Rica ederim. Umarım sorunu kısa sürede düzeltirler. :)

Son güncelleme ile benim G PRO X mikrofonum normal çalışıyor. Nedense bende bozulmadı. Demek ki bilgisayara göre değişiyor. İlerleyen günlerde sorunu tamamen çözen G HUB güncellemesi de çıkarsa konuya yazarım. :)

Rica ederim. Umarım sorunu kısa sürede düzeltirler. :)

Son güncelleme ile benim G PRO X mikrofonum normal çalışıyor. Nedense bende bozulmadı. Demek ki bilgisayara göre değişiyor. İlerleyen günlerde sorunu tamamen çözen G HUB güncellemesi de çıkarsa konuya yazarım. :)
Umarım çözerler özelliklerden mahrum kalmak istemem, teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı