Logitech Pro X vs. Blackshark V2

WaIter White

Decapat
Makaleler
1
Merhabalar. Bütçem 1100-1200 TL civarı. Daha fazla aşmak istemiyorum. Yaklaşık 1-2 haftadır araştırıyorum. Logitech Pro X'in daha iyi olduğunu düşünsem de kulağı sıkma ve rahat edememeyle ilgili şikayet edenler var. Ama memnun olan da hatrı sayılır kişi var. Bir de kullanan bir ton e-spor oyuncusunu da unutmamak lazım.

Blackshark V2 ile ilgili pek kullanıcı yorumu göremedim TR sitelerinde ve forumlarda. Kullananlar memnun olduğunu söylüyor fakat Pro X kadar popüler olmadığı için pek emin olamadım. Amacım müzik dinlemek, oyun oynamak ve mikrofonundan faydalanmak. Siz hangisini önerirsiniz? Bir de Pro X'i Vatan'ya da MediaMarkt üzerinden almayı planlıyorum. Bu iki firmanın kulaklık konusunda iade işlemleri nasıl gerçekleşiyor? Bu konuda da beni aydınlatırsanız sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mağazadan alırsanız kesinlikle iade almıyor onu söyleyim. İnternetten alıp denemek istiyorsanız alacağınız siteye sormanız lazım bazı siteler hijyen gereği iade almıyor.

Mağazadan alırsanız kesinlikle iade almıyor onu söyleyim. İnternetten alıp denemek istiyorsanız alacağınız siteye sormanız lazım bazı siteler hijyen gereği iade almıyor.
Blackshark V2'yi satın aldım hocam. Pro X kulağıma uymazsa falan iadesi konusunda sıkıntı yaşayacaktım muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı