Logitech S220 ses kumandası bozuldu

sensizim447

Zeptopat
Daha fazla  
Logitech S220 2+1 ses sistemi kumandası potansiyometresi bozuldu. Görselde göründüğü gibi ortadaki Potun kart devresi aşındı bu yüzden ses açıp kısamıyorum kumandadan. Bunun aynısını nereden bulabilirim ya da tamiri nereden yapabilirim daha elinde bundan olup da tamirini yapan arkadaşlar varsa yardım ederse sevinirim.

IMG_20220114_002245.jpg
IMG_20220114_002344.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Elektronikçilerde bulunabilir. Yanınıza alıp sorabilirsiniz. Onlar daha rahat değişim de yapabilir.

Elektronikçilerde bulunabilir. Yanınıza alıp sorabilirsiniz. Onlar daha rahat değişim de yapabilir.
İşte elektronikçiler uğraşmıyor, küçük parçadır diye uğraşmıyorlar... Teknik servisi aradım zaten ilgilenmediler, dün söküp baktım b10k potansiyometre kullanıyor, 6 bacaklı potansiyometredir...

Aynısından bulmak zor olabilir. Bazı ürünleri firmaya göre de yapabilirler. Logitech ile de görüşme yapmışsınız. En azından ellerinde varsa gönderebilirler.
Bir de linktekine bakabilirsiniz.
TRY 21.22 | 6-Pin çift kanal ses mikseri potansiyometre 103 B10K RK1114GH 10K 50K

Aynısından bulmak zor olabilir. Bazı ürünleri firmaya göre de yapabilirler. Logitech ile de görüşme yapmışsınız. En azından ellerinde varsa gönderebilirler.
Bir de linktekine bakabilirsiniz.
TRY 21.22 | 6-Pin çift kanal ses mikseri potansiyometre 103 B10K RK1114GH 10K 50K
Bu olabilir gibi görünüyor... Ama kafası çok uzundur.. Logitech firması ile görüştüm ancak bana parçası yok dediler... Kumanda bu, eğer onu takarsam kapak oturmaz havada kalır... Kapağın oturması lazım...

Dosya Ekleri

• IMG_20220206_150508.jpg
    IMG_20220206_150508.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 83
Bir ihtimalle matkapla delik açılıp da yapılabilir.

İşte matkap kapağı parçalar dağılır hemen... Daha önce bu sistemi kullandım onun da kumandası bozuldu attım çöpe tekrar aldım bu sefer 2. el aldım... 3 ay sonra kumanda bozuldu. Benim daha önce aldığımı ben 13 yıl boyunca kullandım onu 😂 şimdi de 20 tane elektronikçi bir araya gelmiş bir tane kumanda tamiri yapamıyorlar 😂 kime götürdüysem olmaz diyor 😂 bu parça havadan mı yapıştı oraya 😂

Ben de şöyle bir şey yaptım potun o aşınan tarafını kurşun kalemle çizdim orayı biraz da olsa düzeldi ama bazen tutuksuzluk yapıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı