Logitech Superlight alınır mı?

Şu an Viper Mini kullanıyorum Superlight'a geçmeyi düşünüyorum alınır mı?
Fare piyasasını çok takip etmiyorum ama yerini katana aldı diye duymuştum. Araştırmanızı tavsiye ederim.

Alınır. Yerine Ninjutso Katana Superlight da tercih edilebilir. İncelemesi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok özenerek alıp iade etmiştim geçen hafta. Bence şu anki fiyatının hakkını verecek bir mouse değil. Evet çok hafif evet şarjı sensoru vb. iyi ama 2500 küsür liralara değmez bence.

Denemek için alıp 14 günü geçmeden iade etmeyi düşünüyorum.
Dostum bu çok yanlış bir şey. Ürünü alıyorsun açıyorsun kutusundan çıkartıp kullanıyorsun sonra da ben beğenmedim diyerek iade ediyorsun. Bir de satıcı açısından düşün. Ürünü alıyorsun vergisi, çalışanı, emekleri ve giderlerini bir düşün. Biri çıkıyor üründe bir sorun yok beğenmedim diyerek iade ediyor. Ürünün zararını kim karşılayacak ?. Şimdi kime satacaksın bu ürünü bu şekilde. Sana daha önce denenmiş, beğenilmemiş ve 14 gün içinde iade hakkını kullanarak geri gönderilen kullanılmış bir ürünü gönderseler kıyameti kopartır hemen soluğu tüketici heyetinde alırsın. Forumlarda görüyorum bantında kabarcık olsa adamlar geri mi göndersem diye şüpheyle bakıyor duruma. Bu tarz durumlarda ürün incelemelerini iyi izlemek gerekiyor. Ayrıca yakında bir mağaza varsa orada denenmesi gerekiyor. Diğer türlü etik bir durum değil. O yüzden yeni çıkan yasayı destekliyorum. Çok fazla suiistimal ediliyor bu durum. O yüzden güzel kardeşim bu işleri daha güzel yolla yapalım.

Geri
Yukarı