Logitech vs ASUS TUF

Logitech g203 tavsiyem kullanıyorum çok rahat ve havalı. Tuş ömrü de yeterli fakat g213 kalvyeye ısınamadım arka aydınlatma olmadığı için sadece harf aydınlatması garip ve yetersiz durmuş. Yine de çok şık klavye tabi.

G213 kronik derecede denilebilecek tuş basmama sorununa sahip fakat garanti bunu değiştiriyor diye biliyorum. Bir sürü sorun konusu çıkıyor aratınca zaten.
Logitech'ın garantisi harika, üzmez ancak dediğim gibi. Mekanik klavye alınabiliyorsa bütçe artmadan GXT 890, artarsa GK500 var. GXT 890'da tuş silinme sorunu olduğunu duydum ancak sorun olursa Trust'ın garantisi üzmez diye düşünüyorum.

Membran almak isteniyorsa TUF klavye + mouse seti değer olarak harika.

Bilgilendirme için sağolun bu arada.

Logitech'ın garantisi harika, üzmez ancak dediğim gibi. Mekanik klavye alınabiliyorsa bütçe artmadan GXT 890, artarsa GK500 var. GXT 890'da tuş silinme sorunu olduğunu duydum ancak sorun olursa Trust'ın garantisi üzmez diye düşünüyorum.

Şuan kullandığım klavye Trust GXT 890 😅.

Logitech'in garantisi gerçekten çok güzel, @Tim de doğrulayabilir bunu.

Trust sorununu ve garantisini bilmiyorum, bir şey demek düşmez.

Membran alınmak isteniyorsa dediğin gibi TUF serisi de alınabilir, B120 de alınabilir fakat ne kadar doğru gider bilmiyorum.
Oo, banım açılmış. :utandım:

Yeni konular

Geri
Yukarı