Logitech X Pro Superlight tekerleği ses çıkarıyor

Shai

Decapat
Merhaba, 2 gün önce sipariş verdiğim Logitech X Pro superlight elime ulaştı. Çok güzel bir mouse ancak tek kafama takılan konu fare tekerleği aşağı çevirirken neredeyse hiç ses yok ancak yukarı çevirirken gıcır gıcır ötüyor. Bu normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben de 4 gün önce sıfır aldım. Şimdi yine denedim ama ben de normal scroll çevirme sesi çıkıyor. Bir problem olduğunu düşünüyorsan satıcı ile görüşmeyi dene.

Malesef bircok mouse’ta olusan bir sorun, fare tekerinin orta tus switchine basan kolunun yuvaya surtmesi yuzunden cikiyor ses. Fareyi acip yuvayi krytox 205g0 ile yagladiginiz zaman sorun cozuluyor ancak bunu yapmaniz farenin garanti disi kalmasi demek. Garantiyle sorunu cozmeye calisin derim.

Ayni sorunu yasayanlar:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Peki ürünü garantiye mi göndermeliyim yoksa değişime mi? Açıkçası rahatsız etmiyor fare tekerleğini pek kullanmıyorum ancak ileride garanti çözemeyecekse sorun yaşarım henüz 3 gün olmuşken yazsam mı bilemedim garanti git gel süreci de hiç sevmediğim şeyler.

Son düzenleme:
Bence direkt degisim yaptirin. Garanti bunu sorun olarak gormeyebilir. Rahatsiz etmeyecekse bu sekilde de kullanabilirsiniz herhangi bir zarari yok.

Peki ürünü garantiye mi göndermeliyim yoksa değişime mi? Açıkçası rahatsız etmiyor fare tekerleğini pek kullanmıyorum ancak ileride garanti çözemeyecekse sorun yaşarım henüz 3 gün olmuşken yazsam mı bilemedim garanti git gel süreci de hiç sevmediğim şeyler.

Değişim hakkın bence kullan. O ürünün kalite kontrolden hiç geçmemesi gerekirdi. İleride farklı sorunlarda oluşursa kullanıcısı bozdu diye söylenebilir.

Değişim hakkın bence kullan. O ürünün kalite kontrolden hiç geçmemesi gerekirdi. İleride farklı sorunlarda oluşursa kullanıcısı bozdu diye söylenebilir.

Ben şahsen kalite kontrol yaptıklarını düşünmüyorum, 1 ürüne yapıyorlarsa 5 ürüne yapmıyorlar bence. Kutudan çıkar çıkmaz tuşları şakır şakır oynayan mı ararsın, alt tabanı yamuk olan mı ararsın türlü türlü sorunları var.

Tekrar selam, yorumlarınız için teşekkür ederim. Ürünü mediamark üzerinden almıştım. En yakın mediamark şubesine giderek böyle bir sorun olduğunu belirttim ve hemen değişim sağladılar, orada kontrol ettim ve sorunsuz 0 ürün ile değişim sağladılar.

Yeni konular

Geri
Yukarı