Logitech Z200 Alınır mı?

Juke

Kilopat
Arkadaşlar oyun falan oynarken SteelSeries kulaklığım var ama film, video falan izlerken hoparlöre ihtiyaç duyuyorum. Z200 hakkında çok olumlu yorumlar okudum. Bangır bangır müzik dinleyen adam değilim cızırtı falan yapmasın kafi bana. Daha önce kullanmış tecrübe edinmiş ya da ürün hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

O fiyata en çok ses konusunda çığır açmış ve yorumlardada ses kalitesi baya övülmüş.
Creative sbs a250 öneririm o fiyatta tek odur inanın.
Araştırmanızı öneririm.

O fiyata en çok ses konusunda çığır açmış ve yorumlardada ses kalitesi baya övülmüş.
Creative sbs a250 öneririm o fiyatta tek odur inanın.
Araştırmanızı öneririm.

Bu ürünü araştırdım hemen hemen aynı ürün ama sizin dediğiniz 2+1. Çok fazla iyi yorum duymadım. O yüzden çok üzerinde durmadım diyeyim.

Evet avantaj tabi ki :) Bas ayarlaması ve aslında benim için önemli unsurlardan birisi ön tarafında kulaklık girişini göremedim. Ara sıra Discord falan giriyorum mikrofon lazım oluyor. Girişi var mıdır ?

Dostum ben uzun süredir kullanıyorum. 180TL fiyata almıştım. Windows'ta sesi 100% ayarladıktan sonra hoparlör'ün sesini 60%dan fazla arttıramıyorsun, aksi taktirde ses bozuluyor. Bas ayarı çok üst düzey bir şey değil, o kadar fazla da bası yok zaten. Onun dışında ses kalitesini beğeniyorum ve görünüşü estetik duruyor.

Dostum ben uzun süredir kullanıyorum. 180TL fiyata almıştım. Windows'ta sesi 100% ayarladıktan sonra hoparlör'ün sesini 60%dan fazla arttıramıyorsun, aksi taktirde ses bozuluyor. Bas ayarı çok üst düzey bir şey değil, o kadar fazla da bası yok zaten. Onun dışında ses kalitesini beğeniyorum ve görünüşü estetik duruyor.

Yakın bir arkadaşımda uzun süredir kullanıyor günlük kullanım için ideal söyledi o da.

Güzel görünümlü günlük işler için kullanılır. Logitech Z313 ümden kaliteli sesi var Z313 sesleri kırpıp veriyor. Z200 ise çok daha güzel ses veriyor. Basları tatmin edici aldığınız televizyonlar bile 5w RMS yani ev için yeterde artar ben 313 almasaydım kesinlikle alırdım.

Düşünceleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar. Siyah rengi hoşuma gitti hemde daha ucuz. 185 liraya hepsiburada sitesinde bulunuyor. Sipariş verdim :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı