Logitech Z333 alınır mı?

Barisdkmn

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 11400f
Rx 6600
Meslek
Öğrenci
İyi akşamlar, bugün yarın @kino hocamın önerisi üzerine bu modeli alacağım Amazon üzerinden. Almadan önce sonken 2200 civarına alınabilecek en mantıklı seçimin bu mu olduğunu sormak istedim. Daha uyguna benzer performans veren ürünler var mı? Yoksa bu ideal mi? Bir de Amazon'da şu anlık iyi bir kampanya var mı? İlk siparişe 50TL veriyor sanırım sadece onun dışında 2000 lira için iyi bir insirim bulabilir miyim acaba? Diğer öneriler için de bütçe 2000i geçmezse iyi olur, normalde 2. El alacaktım baktım fiyatlar çok farklı değil birkaç 100 daha verip 0 alayım dedim.

Hocam bence gayet iyi, başka ucuz performanslı ürün hakkında maalesef bilgim yok, ama gayet iyi idare eder.
Doğum gününüz kutlu olsun!

Yıllarca Z313 kullandım. Sonrasında Z333'e geçtim. Önceki ses sisteminden memnundum. Bundan da memnunum.
2. Elde 1300e bir ilan buldum, temiz görünüyor. Biraz indirim yapmasını isteyeceğim. Geri dönerse ondan alacsğım muhtemelen. Sizce 2. Elde sorun yaşsr mıyım bu üründe hocam. Sizin deneyiminize göre kablolar vb eskidi mi? Ne zamandır kullanıyorsunuz?

Hocam bence gayet iyi, başka ucuz performanslı ürün hakkında maalesef bilgim yok, ama gayet iyi idare eder.
Doğum gününüz kutlu olsun!
Sağolun hocam ❤️

Hocam bir de konu dışına çıkıyorum biraz ama, satıcının ilanlarında 1 yıl garantili Odyssey G3 var. Sizce bu monitör 2. Monitör olarak kullanılır mı? Birçok kişi ghostingden vb şikayetçi ama uygun fiyata düşürebilirsem alınır mı sizce?

Ben Z213'ten Z333'e geçtim. 1 yıldır kullanıyorum ses kalitesinden ve bass'ından memnunum. Tek beğenmediğim tarafı fazla büyük. Kırmızı ile işaretli alan işlevsiz olduğu için daha ufak bir tasarım yapılabilirmiş. Bir de Windows ses seviyesini %20 civarında kullanırsanız cihaz otomatik kendini uyku moduna alıyor. Normal kullanıcı için sorun olmayabilir ama ben genelde ses seviyesini o civarlarda kullandığım için uykuma moduna giriyor tekrar aktifleştirmek için sesi arttırmam gerekiyor.

Screenshot_1.png

Ben Z213'ten Z333'e geçtim. 1 yıldır kullanıyorum ses kalitesinden ve bass'ından memnunum. Tek beğenmediğim tarafı fazla büyük. Kırmızı ile işaretli alan işlevsiz olduğu için daha ufak bir tasarım yapılabilirmiş.

Eki Görüntüle 1697999

Ben orada da mini bir hoparlör var sanıyordum :D öğrendiğim iyi oldu. Çok önemli değil zaten ama olsun.

Z213 hala elimde duruyor. Açıkçası Z333'ü test ettikten sonra bir daha yüzüne bakmadım.

Bir sorunu yoksa satın alabilirim hocam sizden. Tabii siz de isterseniz. MediaMarkt'ta teşhir ürünü 970 liraydı, tasarım olarak hoşuma gitti fakat Z333 beni kendine çok çekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı