Logitech Z333 vs Z407

Skyress

Kilopat
Yer
Duchy of Toussaint
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar. 13 yıldır leader 2+1 bas ve tre özellikli hoparlör kullanıyorum ve artık eskidiği için değiştirmek istiyorum. Aldığım hoparlör PC'de kullanılacak ve oyunlarda, müzik dinlemede işimi görsün yeterli. İki model buldum.
Biri Logitech Z333 ve diğeri de Logitech Z407. Sizce bu modellerden hangisini almalıyım? Sizin de önereceğiniz başka modeller var mı? Bütçe en fazla 4000 TL. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle Z407 hem daha güncel bir model hem de ses kalitesi olarak fiyatına göre çok iyi olduğu söyleniyor.

Teşekkürler hocam. Peki önerebileceğiniz başka bir model var mı yoksa bu iyi midir?
Ben bu modeli alacaktım ama Steelseries Arena 3 modeline yöneldim. Benim baktığım dönemde Z407 stok sıkıntısı vardı ve fiyatı 6-7 bin civarıydı. Şu an alacak olsam Z407 alırdım fiyatı çok iyi bence.

Hocam Z407'yi tavsiye ederim özellikle bass seviyesinde muhteşem bi şey. Sonuna kadar açtığımda apartmanı sallıyor o derece. Müzik yönünde de gayet iyi, ben çok memnunum sonuna kadar tavsiye ederim. @Akira.exe

Hocam Z407'yi tavsiye ederim özellikle bass seviyesinde muhteşem bir şey. Sonuna kadar açtığımda apartmanı sallıyor o derece. Müzik yönünde de gayet iyi, ben çok memnunum sonuna kadar tavsiye ederim. @Akira.exe

Ben aldım ve iade ettim aynı gün. Ürünün sesi çok yüksek evet, baslar güçlü evet ama ne mid var ne tiz var. Boğuk ses geliyor. Üstüne en nefret ettiğim hiçbir şey çalmıyorken bile dip ses geliyor...

Ben aldım ve iade ettim aynı gün. Ürünün sesi çok yüksek evet, baslar güçlü evet ama ne mid var ne tiz var. Boğuk ses geliyor. Üstüne en nefret ettiğim hiçbir şey çalmıyorken bile dip ses geliyor...

Dip sesi yaşamadım kulağımı dibine soktum ses yok. Ama tizler konusunda haklısınız o kadar profesyonel kullanıcı degilim ama ileride o sahte tweeter yerlerine gerçeğini takmayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı