Logitech Z506 nasıldır?

Bordo001

Hectopat
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 5 sene Creative SBS A520 kullandım memnundum. Ama bugün bozuldu. Logitech Z506 almak istiyorum lakin tavsiye eder misiniz? Kronik cızırtı vb sorunları var mı? SBS A520 vs Z506 desem hangisini tavsiye edersiniz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 5 sene Creative SBS A520 kullandım memnundum. Ama bugün bozuldu. Logitech Z506 almak istiyorum lakin tavsiye eder misiniz? Kronik cızırtı vb sorunları var mı? SBS A520 vs Z506 desem hangisini tavsiye edersiniz? Teşekkürler.
Z506 var bende kipada indirimde olduğunu görünce almıştım.Ses sistemi ile ilgili pek bilgim olduğu söylenemez araştırmada yapmadan almıştım uygun fiyatta görünce.Şuan kullanıyorum gayet güzel çok memnunum kronik zırıltı dediğiniz şey müzik dinlerken çızıltı falan mı çıkıyormuş bilmiyorum ama bendeki sistemde sorun yok.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı