Logitech Z506 alınır mı?

Ben kullandım. Müstakil ev ise veya sesten rahatsız olacak durum yoksa iyidir.

Hocam 5+1'i aktif olarak kullanacaksanız alın. Çok güzel bir sistem. Ancak 5+1'i kullanmayacaksanız 2+1 sistemlere yönelebilirsiniz.

Abi laptoptan şarkı falan dinleyecegim %80 oranında stero çevirici alıp sıkıntı olmaz herhalde temiz bir tane buldum Malatyadayım 850 TL'ye biri dedi ki çabuk al iyi fiyat dedi.

Ben kullandım. Müstakil ev ise veya sesten rahatsız olacak durum yoksa iyidir.

Genellikle sesi fullemem alt kat kışın yok zaten yan tarafta yaşlı duymuyorlar.

Hocam 5+1'i aktif olarak kullanacaksanız alın. Çok güzel bir sistem. Ancak 5+1'i kullanmayacaksanız 2+1 sistemlere yönelebilirsiniz.

Hakkında bazı kötü yorunlar okudum bazıları bası kötü bazıları tizi kötü bazıları 5 para etmez diyor ama internetten izledigim kadarıyla iyi bir cihaza benziyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abi laptoptan şarkı falan dinleyecegim %80 oranında stero çevirici alıp sıkıntı olmaz herhalde temiz bir tane buldum Malatyadayım 850 TL'ye biri dedi ki çabuk al iyi fiyat dedi.

Genellikle sesi fullemem alt kat kışın yok zaten yan tarafta yaşlı duymuyorlar.

Hakkında bazı kötü yorunlar okudum bazıları bası kötü bazıları tizi kötü bazıları 5 para etmez diyor ama internetten izledigim kadarıyla iyi bir cihaza benziyor.
Yani şöyle bir önceki versiyon olan x540'tan bir tık tizleri kötü olabilir tabii ama kaliteli bir ses kartıyla güzel iş yapar. 5 para etmez kısmı tamamen palavra.

Laptop için bence gerek yok. 2+1 Logitech de bakabilirsiniz. Çevirici ile ses kalitesi düşer.

Örnek bir model. Daha ucuza da bulunabilir.

Örnek bir model. Daha ucuza da bulunabilir.
Hocam ben kaliteli bi ses istiyorum. Şu an kullandığım Bluetooth kulaklık çok iyi ses veriyor ve ben ses beğenmeye başladım. Özellikle bass ve tizzleri çok iyi. Anker soundcore liberty 3 pro kullanıyorum. Bu 213 PC'de oyun,film için iyi midir sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı