Logitech Z906 alınır mı?

attractive

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, küçükken hep MediaMarkt'te görüp istemişimdir hayalimdir Z906. O zamanlar fiyatı 2800 liraydı :D Önümüzdeki ay almayı düşünüyorum, fiyatı 13900TL. Aktif kullanıcısı olan var mı, tavsiye eder mi? Ne gibi eksileri var merak ediyorum.

Logitech Z506 kullanıyorum, 2. el almıştım uykuya girme problemi var benimkinde. Tavsiye ederim, Ses sistemi kaliteli ve en güzel özelliği de zerre parazit yok. Sesi sonuna kadar alınca hafif dırrrrr sesleri gelir ya, Logitech de zerre ses yok. Tavsiye ederim seni üzmez. Tavsiyem 2. el alman.

Logitech Z506 kullanıyorum, 2. el almıştım uykuya girme problemi var benimkinde. Tavsiye ederim, Ses sistemi kaliteli ve en güzel özelliği de zerre parazit yok. Sesi sonuna kadar alınca hafif dırrrrr sesleri gelir ya, Logitech de zerre ses yok. Tavsiye ederim seni üzmez. Tavsiyem 2. el alman.
cevabın için teşekkürler. İkinci el pek güvenim olmuyor telefon, kasa, monitör alışverişim oldu ikinci elde fakat ses sistemine gelince düşündürüyor. ikinci el efsanelerden z5500 buldum 7500 lira istiyor bir uydusunun körüğü yırtıkmış sadece.

İzmirde yaşıyorum burda ikinci el z906 3 5 tane var onlarda 10-15k arası fiyat istiyor bende okadar fiyat verceğime sıfır alırım gözüyle bakıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı