Logo nerede yapılıp satılabilir?

enesaak

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi günler. Elimden geldiği kadarıyla logo tasarımı yapıyorum. YouTube'da birkaç sitede logo yapıp sattıklarını gördüm ama bu sitelere üye olurken para istediğini gördüm. Yaptığım logoları para ödemeden satabileceğim bir yer var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bionluk diye vardı sanırım site.

Bionluk diye site var bakabilirsin.

Fiverr, bionluk ve freelancer kullanabilirsiniz.

Onlara baktım fakat freelancer çalışmak için üyelik gerekiyor üyeliği yapınca da ilan vermek için para vermemiz gerekiyor diye biliyorum ben hiçbir ücret ödemeden satabileceğim yer arıyorum sanırım 100 mesaja ulaşınca sosyalden satabiliyormuşuz.

Onlara baktım fakat freelancer çalışmak için üyelik gerekiyor üyeliği yapınca da ilan vermek için para vermemiz gerekiyor diye biliyorum ben hiçbir ücret ödemeden satabileceğim yer arıyorum sanırım 100 mesaja ulaşınca sosyalden satabiliyormuşuz.
Freelancer'da siz ilan koymuyorsunuz. Müşteriler ilan koyuyor. Siz de işi yapabileceğinize inanıyorsanız müşteriye teklif yolluyorsunuz. Kısacası cebinizden para çıkmıyor.

1 Kerelik ister sadece onun dışında çok da güvenilir bir site yok. Bionluk 1 kere para yatır logonu sat az bir komisyon kesiyor onun dışında bir sorunu yok. Bir defalık yapıp satacaksan fazla tavsiye etmem ama.

Freelancer'da siz ilan koymuyorsunuz. Müşteriler ilan koyuyor. Siz de işi yapabileceğinize inanıyorsanız müşteriye teklif yolluyorsunuz. Kısacası cebinizden para çıkmıyor.

Anladım hocam ben siteyi yanlış anlamışım galiba bir bakayım sitelere ona göre tekrardan dönüş yaparım.

Bionluk para istemiyormuydu girişte? Yanlış mı biliyorum? Ben giriş yaptığım da belli bir ücret kesim ekranı karşıma gelmişti, tekrar bakayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı