Logo nerede yapılıp satılabilir?

Bionluk para istemiyormuydu girişte? Yanlış mı biliyorum? Ben giriş yaptığım da belli bir ücret kesim ekranı karşıma gelmişti, tekrar bakayım.
Açık konuşmak gerekirse Bionluk hiç kullanmadım o yüzden ücret kesilmesi hakkında bir şey diyemeyeceğim. Fiverr ve Freelancer'da ücret kesimi gibi bir durum söz konusu değil ama.

Açık konuşmak gerekirse bionluk hiç kullanmadım o yüzden ücret kesilmesi hakkında bir şey diyemeyeceğim. Fiverr ve Freelancer'da ücret kesimi gibi bir durum söz konusu değil ama.

Freelancere baktım dediğiniz gibi müşteriler ilan koymuş olaylar tam olarak nasıl gelişiyor anlamadım fakat teklif olayı falan var ama pek anlamadım.
Ben yanlış hatırlamışım ücret kesmiyor ama komisyon alıyor.

Hocam yani bionluk ilan verirken para talep etmiyor fakat bir işi yapınca aldığımız ödemenin bir kısmınımı kesiyor?

Freelancere baktım dediğiniz gibi müşteriler ilan koymuş olaylar tam olarak nasıl gelişiyor anlamadım fakat teklif olayı falan var ama pek anlamadım.
Bak sen ilk bir ilan açıyorsun, ondan sonra bir istek yani birisinin gelmesini bekliyorsun. Gelince karşı taraf senle iletişime geçiyor sen karşı tarafa işte logonu vs. Anlatacaksın karşı taraf kabul ederse sen para teklifi yollayacaksın (ama unutma kredi kartını siteye ekle.) Karşı taraf kabul edecek ve sen de logonu karşıya atacaksın paran anın da hesabına küçük bir kesinti ile eklenecek.

Müşteriye ben bu işi yapabilirim bana verin bu işi diye istediğiniz tutarda ücret ile teklif yolluyorsunuz. Müşteri kendisine yollanan teklifler arasında istediğini seçiyor. Eğer sizi tercih ederse işi yapıp teslim ettikten sonra paranızı çekiyorsunuz olay bu.

Bak sen ilk bir ilan açıyorsun, ondan sonra bir istek yani birisinin gelmesini bekliyorsun. Gelince karşı taraf senle iletişime geçiyor sen karşı tarafa işte logonu vs. anlatacaksın karşı taraf kabul ederse sen para teklifi yollayacaksın (ama unutma kredi kartını siteye ekle.) Karşı taraf kabul edecek ve sen de logonu karşıya atacaksın paran anın da hesabına küçük bir kesinti ile eklenecek.

Kredi kartı değil ama Papara kullanıyorum bir sorun olur mu?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı