Logo tasarımı nasıl öğrenilir?

Her kanala bakın hocam hepsinden tasarım fikri öğrenirsiniz bence ilk önce Thumbnail tasarımı yapmayı öğrenin derim ışıklandırma efekt verme degrade olayını falan çözersiniz böylelikle.
O halde Udemy gibi platformlardan, Adobe programlarından yararlanabilirsin. Boş vakitlerinde sürekli bir şeyler üretmeye çalış, sürekli örnek logolar tasarla ve freelance bir platforma girdiğinde elinde halihazırda şablona koymalık tasarımların da olur.
Arkadaşın dediğine ek olarak, örnek kendince logolar tasarlarken yapay zeka uygulamalarından sana brief vermelerini isteyebilirsin freelance olayını tam anlamıyla kavrarsın böylelikle.
Hocalarım bionluktan biraz inceledim de düşük bütçede (100TL) birkaç arkadaş dışında herkes çok basit ve hazır şablonlarla tasarım yapmış. Kendimi geliştirip bu bütçede iyi bir satış yapabileceğimi düşünüyorum.

O halde Udemy gibi platformlardan, Adobe programlarından yararlanabilirsin. Boş vakitlerinde sürekli bir şeyler üretmeye çalış, sürekli örnek logolar tasarla ve freelance bir platforma girdiğinde elinde halihazırda şablona koymalık tasarımların da olur.
Doğru hocam dikkate alacağım. YKS geçtikten hemen sonra başlamayı düşünüyorum. Dediğim gibi tablet ve kalem olduğu için kafede vs bile otururken tasarım yaparak kendimi geliştiririm.
Arkadaşın dediğine ek olarak, örnek kendince logolar tasarlarken yapay zeka uygulamalarından sana brief vermelerini isteyebilirsin freelance olayını tam anlamıyla kavrarsın böylelikle.
Tamamdır hocam not ettim bunu da.

Yeni konular

Geri
Yukarı