Logo tasarımı nasıl yapılır?

tosbagaa

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, logo tasarımı yapıp bunu satmak istiyorum. Hangi uygulamayı kullanmalıyım ücretsiz olarak ve nerede satabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bionluk gibi birkaç site var oralarda logo yapıp satabilirsiniz. Fakat o kadar kolay iş değil eğitimini almalı ve geliştirmelisin kendini. Uygulama olarak Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator kullanabilirsiniz ama çok geniş çaplı uygulamalar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bionluk gibi birkaç site var oralarda logo yapıp satabilirsiniz. Fakat o kadar kolay iş değil eğitimini almalı ve geliştirmelisin kendini. Uygulama olarak Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator kullanabilirsiniz ama çok geniş çaplı uygulamalar.

Teşekkür ederim hocam. Nereden eğitim alabilirim?

Uygulama olarak Adobe Photoshop ve Adobe Illustrator kullanabilirsiniz ama çok geniş çaplı uygulamalar.

@Sweak hocamın dediğine ek olarak canva gibi siteleri kullanabilirsin.

Onla direkt olarak şablon verip üstüne yazı yazıp logo yaparsanız 10TL'ye ilan koyar ve kimseye satamazsınız muhtemelen.

Hiç tasarım işlerinden anlamıyorsanız kendinizi geliştirene kadar bionluk üzerinde satış yapmayın, küfür yiyebilirsiniz.
Tamamdır hocam.

Daha bir şey öğrenmeden satış yapmaya çalışmayın, bu iş internetten kolay para kazanma gibi şeylerden değil.
Doğru hocam.

@Sweak hocamın dediğine ek olarak canva gibi siteleri kullanabilirsin.
Onu kullanıyorum zaten hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı