Logo Yapmak İçin Tavsiyeleriniz Neler?

Örnek verebileceğiniz bir tür var mı? Daha çok Youtube tarzı platformlar için yapıyorum veya internet siteleri için bundan dolayı yuvarlak logoyu tercih ediyorum ama dediğiniz gibi yapmayı deneyeceğim, teşekkürler.

Bu ekteki logoyu hangi programla yaptınız? Çizim gibi duruyor. Bu tarz şeyler yapmak istiyorum fakat parmaklarım biraz kalın ve çizmem aşırı zor oluyor.

Bilgisayara hep takılı yanımda duran bir çizim tabletim var (wacom intuos draw) onunla Autodesk Sketchbook'ta çiziyorum, program şu anda Autodesk'in sitesinde ücretsiz oldu (full versiyonu) eğer denemek istersen. genelde bu programda logo değil de çizim yapıyorum. Tablette çizmeye yeni başladım ama logo yapımı dışında çizim ile ilgileniyorsan kesinlikle denemeni öneririm. Çizimlerini logolarında da kullanabilirsin. Aşağıya bir kaç çizimimi ekledim, bir photoshop olmasa da bu programla da iyi çizilebiliyor. Parmaklarının büyük olması bir problem yaratmaz, kağıdın aksine dijital ortamda çizdiğin için yanlış yapsan bile geri alıp yeniden yapma imkanın var.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    89,4 KB · Görüntüleme: 51
  • 2.jpg
    2.jpg
    91,9 KB · Görüntüleme: 43
  • synth1.png
    synth1.png
    91,6 KB · Görüntüleme: 63
Bilgisayara hep takılı yanımda duran bir çizim tabletim var (wacom intuos draw) onunla Autodesk Sketchbook'ta çiziyorum, program şu anda Autodesk'in sitesinde ücretsiz oldu (full versiyonu) eğer denemek istersen. genelde bu programda logo değil de çizim yapıyorum. Tablette çizmeye yeni başladım ama logo yapımı dışında çizim ile ilgileniyorsan kesinlikle denemeni öneririm. Çizimlerini logolarında da kullanabilirsin. Aşağıya bir kaç çizimimi ekledim, bir photoshop olmasa da bu programla da iyi çizilebiliyor. Parmaklarının büyük olması bir problem yaratmaz, kağıdın aksine dijital ortamda çizdiğin için yanlış yapsan bile geri alıp yeniden yapma imkanın var.
Cidden bu konuda yeteneklisiniz, maddiyat olarak daha yeni laptop aldım ve tablet alabileceğimi zannetmiyorum. Yinede sağolun.
Bence logodan çok photoshop a yönel daha kapsamlı önü açık bir iş.
O konuda zaten yaptığım şeyler ve kazandığım paralar var ama logo konusunda zayıf kalıyorum ve az önce bir Youtuber´ın tasarımcısı olacakken logo yapamadığım için alınmadım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı