Lojistik Önlisans okumak mantıklı mı?

Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
Merhaba, kendim için plan yapıyordum. Geçen sene YKS'de istediğim puanı alamadığım için mezuna kaldım ve bu senede de terslik olursa animasyon dışında yazabileceğim bir bölüm arıyordum. Lojistik bölümü dikkatimi çekti. Kargo teslim etmek gibi işler yapabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
YKS 2022'de 714 bin sıralama yaptım TYT için.

İngilizcemin derecesini ölçmedim, muhtemelen a2'dir.

Hocam ben lise ve üniversitede lojistik okudum. İngilizce, Rusça, Almanca veya Arapça öğrenmen senin için çok iyi olacaktır. Dil öğreneceksen bu mesleği seç yoksa başka mesleklere yönel.

Öğrenirim diyorsan 2 yıl biterken DGS sınavına gir ve 4 yıllığa tamamla.

Senin yerinde olsam önlisans okuyup 2 yılımı harcayacağıma 2 yıl ders çalışıp iyi bir lisans bölümü okurdum. Bu tavsiye önlisans bölümünden mezun olan bir kişi tarafından veriliyor

Senin yerinde olsam önlisans okuyup 2 yılımı harcayacağıma 2 yıl ders çalışıp iyi bir lisans bölümü okurdum.
İnanın hocam başaramam, baya sözelci olduğum için. 4 yıllık lojistik EA ile alıyor ve kazansam bile matematik içermesi benim için büyük bir sorun.

Ben şuan lojistik firmasında çalışıyorum , ancak düşündüğün gibi lojistik okuyunca kargo falan taşımayacaksın , bir çok departman bir çok farklı alanı var. Bizim şirket 300 kişilik bir firma. Lojistik okuyan toplasan 10 kişidir. Departmana göre dil önem arz ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı