LOL %100 CPU kullanımı ve fare donması

İşletim sistemi
Windows 10

AesgAziz

Hectopat
Birkaç ay önce Windows 10'a geçtim en yeni sürümünü kullanıyordum ilk haftalarda oyun oynarken bir sıkıntı yoktu sonradan LOL'de birtakım sorunlar yaşamaya başladım işlemcimi overcloklu kullanıyordum daha iyi perfonmans ve darboğaz açısından LOL'de 130+FPS'yi görüyordum birkaç hafta sonra oyunda FPS düşmesilar yaşamaya başladım oyun 130FPS'den 5FPS'ye kadar düşüyor ping 5000 msyi geçiyor fakat oyunda 5000 ms olmasında rağmen oyun hala devam ediyor Team fighlara girince MS 5K olarak gözüküyor ama fight görebiliyorum yani ortada ping sorunu yok ama yüksek ping varmış gibi gözüküyor sonra Windows 10'un 2016 sürümüne geçtim ilk haftalarda yine bir şey yok ama sonradan yine bu olay olmaya başladı mouse donuyor işlemci kullanımı %100'e çıkıyor FPS5'e düşüyor ekran kartı Driver'lerımı eski sürümüne yükledim olmadı en yeni sürüme geçtim daha beter oldu Windows 7'deyken böyle bir şey hiç yaşamıyordum Windows 10'da böyle oluyor aradaşlar...

Sistem:
AMD Athlon X2 250 3GHz(OC ile 3.6'ya çıkardım sonra tekrar indirdim yine bir şey değişmedi)
4GM RAM.
GTX 750 ekran kartı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı