LoL 14 gün ban sonrası neler yapmak gerekir?

@yarışmacımız yaşar işte dediğim gibi tam bilinmediği için net bir yorum yapılamıyor. Tertemiz hesapta doğrudan ırkçılık yaptım mesela sistemi test etmek için. Doğrudan 14 gün banlandım, oyun maçı sohbet temiz. Sadece bilmem ne kürdü yazmam 14 gün bana sebep olmuştu doğrudan.

Bazen bazı oyuncular çok aşırıya gidiyor ve sinirden küfür edebiliyor insan istemeden bende ediyorum şahsen bardağın suyunu taşıran çok kitle var TR sunucularında ha diyeceksiniz sustur geç diye ama öyle dengesizler var ki küfürü hakareti hak ediyorlar sabrını sınıyorlar resmen şunu da söyleyeyim kesinlikle durduk yere yapılan flame ve küfüre karşıyım hatta flamecilerden nefret ederim kendim asla yapmam çünkü sende kötü bir oyun oynayabilirsin empati yapmak çok önemli adam kötü oynuyor diye küfür hakaret edemezsin.

E tabii.
Ki orası öyle ama adam gitmiş ormana Janna almış benim laneimi trollüyor farm çalıyor sonra küfür ediyor kudur vb. Yani bunları yapan adama küfür harici ne yapmam lazım Riot banlarken karşıdaki adamın küfürü hakedip etmediğine bakmalı ben bu adama maç boyu ne desem haklıyım milletin tadını kaçıran o aslında.

Merhabalar 3 gün önce LoL'den flameden 14 gün ban yedim. Hatamın farkındayım, bir daha yapmayacağım. Bu cezadan sonra nelere dikkat etmem lazım? Sanırım en ufak bir raporda perma ban yiyormuşuz. Bir ay civarı hiçbir fevri harekette bulunmazsam bu kara listeden kalkabilir miyim sizce?
Kufur etmesen de perma yeme ihtimalin var. Takimin huzurunu bozarsan kufur etmesen de yersin. O yuzden direk /allmute tavsiyemdir. Kendimi tutabilirim dersen kapatma sadece info icin kullan sadece

Yeni konular

Geri
Yukarı