LoL 2 farklı istemci açılabilir mi?

kaanblood

Centipat
Daha fazla  
Merhaba bilgisayarımda hem TR hem EUW istemcisi olsun istiyorum bunu eskiden yapabiliyorduk sanırım, bu hala mümkün mü?

2 farklı serverde üyeliğim olduğu için sürekli giriş yapmak biraz can sıkıcı çözümü var mıdır?

Şimdiden teşekkürler.

Bir istemci üzerinden zaten iki farklı sunucuya geçiş sağlayabiliyorsunuz otomatik olarak. EU West hesabıyla giriş yaparsanız EU West sunucusuna bağlanır, TR hesabıyla giriş yaparsanız TR sunucusuna bağlanır.

Ekstra olarak da birden fazla istemci kurabilirsiniz eğer isterseniz. Arkadaş yanlış bilgilendirmiş.

Bir istemci üzerinden zaten iki farklı sunucuya geçiş sağlayabiliyorsunuz otomatik olarak. EU West hesabıyla giriş yaparsanız EU West sunucusuna bağlanır, TR hesabıyla giriş yaparsanız TR sunucusuna bağlanır.

Ekstra olarak da birden fazla istemci kurabilirsiniz eğer isterseniz. Arkadaş yanlış bilgilendirmiş.
İlk dediğiniz zaten yapıyorum, örnek arkadaşlarla TR de oynamak istediğimde oturumu kapatıp, TR bilgilerimi girip TR serverinde oynuyabiliyorum. EUW da oynamak istediğimde de aynı şekil.

Fakat benim demek istediğim 2 adet istemci olsun biri adı TR tıkladığımda TR açılsın, biri EUW olsun tıkladığımda EUW açılsın gibi :) mümkünse tabi.

Geri
Yukarı