LoL ADC main olunur mu?

Warbandb

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben uzun zamandır kendim için bir rol seçemiyorum. Oyuna başlayalı 1 sene olacak ama hala ana rolümü bulamadım. Bu yüzdende lig çıkamıyorum bir gün Support oynarken diğer gün top lane oynuyorum bütün şampiyonlar güzel ama ben çok kararsız kaldım. Son günlerde ADC'de Lucian Kai'Sa falan beni çok sardı prem yok ama şok sorun edeceğini düşünmüyorum. Kısacası ADC şu anda güçlümü sizce rolü mainlersem lig atlayabilir miyim?

1690984150758.png

1690984120650.png

1690984168299.png

İyi oynadığın her lanede lig yükselebilirsin. Şu an Kai'sa inanılmaz kuvvetli ve oyuncular nedense pek tercih etmiyor. Lucian ise hala Millio ve Nami ile çok iş yapıyor ama bunda da sıkıntı yanına gelen destekler yanına sırf uyumlu şampiyon olması için o şampiyonları alırsa dümdüz edilirsiniz.

Başkasına sorarak kendi main rolünü bulamazsın. En çok keyif aldığın rolü oynamalısın. Lig atlamanın rolle alakası yok, Support oynanarak da Challenger'a çıkılabilir.
Hocam her şeyden çok çabuk sıkılıyorum 2 maç oynadığım karakterle kesin OTP olacağım diyorum 1 gün sonra yüzüne bakmıyorum 😕

Adc'ler genelede oyunun yönünü belirleyen karakterler oluyor. Geçmiş maçlarınıza bakın, bir adc güçlendiyse ya o maçı kaybetmişsinizdir ya da kazanmışsınızdır. Eğer kite, minyon, pozisyon almayı iyi becerebilirseniz, oyunlarınızın %70 - %80'ini kazanırsınız. Naçizane düşümcem.

Geri
Yukarı