LoL Alt+TAB yapınca yanıt vermiyor hatası

hakan yaeger

Megapat
Makaleler
21
Daha fazla  
İllaki aranızda benim gibi LoL sevdalıları vardır. 9.13 Yaması geldiğinden beri Alt+TAB yapmak istediğimde LoL yanıt vermiyor. Kapatıp açmak zorunda kalıyorum. Özellikle taktik savaşlarında eşya birleşimlerine bakarken çok ihtiyacım oluyor fakat çözemedim sorunu bir türlü. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam onarım başlat. Düzelmezse hextech onarım aracından yamayı yeniden yükle.
@Vuhtech Sistem özellikleriyle bir alakası yok. LoL'ün yazılarını okuyorsan yamalarda sistem gereksinimlerini arttırmamaya çalışarak yama yaptıklarını bilmen lazım.

Tam onarım başlat. Düzelmezse hextech onarım aracından yamayı yeniden yükle.
@Vuhtech Sistem özellikleriyle bir alakası yok. LoL'ün yazılarını okuyorsan yamalarda sistem gereksinimlerini arttırmamaya çalışarak yama yaptıklarını bilmen lazım.
Teşekkürler. Tam onarım zaten yapmıştım hextech onarım aracıyla denedim yine aynıydı ama sonradan çözünürlüğü değiştirdiğim aklıma geldi. Çözünürlüğü en yükseğe alınca sorun ortadan kalktı.

İllaki aranızda benim gibi LoL sevdalıları vardır. 9.13 Yaması geldiğinden beri Alt+TAB yapmak istediğimde LoL yanıt vermiyor. Kapatıp açmak zorunda kalıyorum. Özellikle taktik savaşlarında eşya birleşimlerine bakarken çok ihtiyacım oluyor fakat çözemedim sorunu bir türlü. Yardımcı olursanız sevinirim.

Eğer benim gibi sürekli ALT+TAB yapıyorsanız oyunları borderless oynayın fakat sisteminiz iyi değilse performans kaybı yaşarsınız eğer rahatsız etmeyecek kadar oyun performansı düşüyorsa borderless oynamakta fayda var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı