LoL arkadaşı arıyorum

ZenginMahmut

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar LoL de pre arıyorum jung veya SUP fark etmez ben solo ve adc oynuyorum LoL nickim "zenginmahmut" elom bronz 2 gümüş 4'ten düştüm rank kasmak isteyenler yazabilir. Yaş fark etmez. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, küfür vs yoksa beni de ekleyebilirsiniz.Arada clashlara giriyoruz, efendi adam lazım oluyor.Kaybedince sinir stres yapmıyosanız, kadroya alırım eksik oldugunda.Onun dışında genelde biz normal takılıyoruz.

Ek olarak son 4-5 sezondur, sezon başlarında hesabı dia yapıp rankları salıyorum, ayda 1 mac atıyorum.Genelde normal game takılırız bizim ekiple.

Mevki : Top ( duruma göre heryerde de oynarız.)
Lig : Dia 3
Nick: Kara Sevdalım

Merhaba, küfür vs yoksa beni de ekleyebilirsiniz. Arada Clash'lara giriyoruz, efendi adam lazım oluyor. Kaybedince sinir stres yapmıyosanız, kadroya alırım eksik oldugunda. Onun dışında genelde biz normal takılıyoruz.

Ek olarak son 4-5 sezondur, sezon başlarında hesabı dia yapıp rankları salıyorum, ayda 1 Mac atıyorum. Genelde normal Game takılırız bizim ekiple.

Mevki: Top ( duruma göre her yerde de oynarız.)
Lig: Dia 3
Nick: Kara sevdalım.

İstek attım kesinlikle sinirlenme veya küfür yok karşı takım ederse çok nadir ya da susturum hep.

Geri
Yukarı