LoL arkadaşı arıyorum

Khazzo35

Picopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Dostlar selam,

Şu an elimde bronz-gümüş aralarında bir çar var. Ufak ufak iyi yerlere getirmeye çalışıyorum. Smurf hesap kasan, birkaç günde golda-plata çıkabileceğimiz bir arkadaş arıyorum. Gerçek anlamda TR server'ının toxicliğinden ve çocuk kitlesinden çok sıkıldım. Sohbeti iyi olan, kafa dengi, iyi oyuncu ve aralıksız Duo atıp, birbirimizi taşıyabileceğimiz bir arkadaş arıyorum.

Jungle-SUP mainim. Sezon 3 oyuncusuyum
Asıl liginizi ve maininizi yazarsanız sevinirim.

Kullanıcı adım: Khaz

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar selam,

Şu an elimde bronz-gümüş aralarında bir çar var. Ufak ufak iyi yerlere getirmeye çalışıyorum. Smurf hesap kasan, birkaç günde golda-plata çıkabileceğimiz bir arkadaş arıyorum. Gerçek anlamda TR server'ının toxicliğinden ve çocuk kitlesinden çok sıkıldım. Sohbeti iyi olan, kafa dengi, iyi oyuncu ve aralıksız Duo atıp, birbirimizi taşıyabileceğimiz bir arkadaş arıyorum.

Jungle-SUP mainim. Sezon 3 oyuncusuyum
Asıl liginizi ve maininizi yazarsanız sevinirim.

Kullanıcı adım: Khaz
Ben de bu aralar düşük elolarda takılmak istiyorum. Fırsat bulursam sizi ekleyeceğim.

Selam. Sezon 2'den beri aralıklı olarak bırakıp başlayıp devam ediyorum. Sezon 9'dan beri oynamıyordum, bu sezon başladım. Şu an gold elodayım. Aslen adc mainim, yan olarak üst ve orman oynayabilirim. Seni ekledim.

Geri
Yukarı