LoL arkadaşı

EndoBero

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Sezon yenilendi. Ben de bir maç gireyim dedim rengar supp geldi bende adc tristiana oynuyordum. Adam pantheon Wsuna kafa atıp e si ile büyük minyonu çaldı. Neyse sonra yemek yiyeceğim deyip çıktı. Sırf onun yüzünden kaybettik maçı. Var mı şöyle iyi bir LoL oyuncusu sıfırdan lig kasalım diyorum. Mid supp ya da solo arıyorum ben de jung veya adc oynayacağım. Teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba. Sezon yenilendi. Ben de bir maç gireyim dedim rengar supp geldi bende adc tristiana oynuyordum. Adam pantheon wsuna kafa atıp e si ile büyük minyonu çaldı. Neyse sonra yemek yiyeceğim deyip çıktı. Sırf onun yüzünden kaybettik maçı. Var mı şöyle iyi bir LoL oyuncusu sıfırdan lig kasalım diyorum. Mid supp ya da solo arıyorum ben de jung veya adc oynayacağım. Teşekkürler.

Cool Fiora ekle.

Arkadaşlar merhaba. Sezon yenilendi. Ben de bir maç gireyim dedim rengar supp geldi bende adc tristiana oynuyordum. Adam pantheon Wsuna kafa atıp e si ile büyük minyonu çaldı. Neyse sonra yemek yiyeceğim deyip çıktı. Sırf onun yüzünden kaybettik maçı. Var mı şöyle iyi bir LoL oyuncusu sıfırdan lig kasalım diyorum. Mid supp ya da solo arıyorum ben de jung veya adc oynayacağım. Teşekkürler.
Mikrofonun var mı? Ayrıca Pant W’si dodgelanamaz adam ne yapabilir?

Kafa atmak dediğim şöyle bir şey çalıya yaklaşma diyorum adam inadına çalıya yaklaşıyor. E pantheon da boş durur mu yapıştırıyor W yu gerçi sizde haklısınız kafa atmak dediğimde bir yeteneğe bilerek yakalanmak gibi anlaşılıyor.

Geri
Yukarı