LoL artık paralı olmalı

XLlonKJEE

Hectopat
Merhaba öncelikle bayramınızı kutluyorum.

Konumuza gelecek olursak, 12 yılı aşkın LoL hayatım boyunca her seferinde LoL'ün ücretli olması gerektiğini herkesin istediği gibi hesap açıp oyuna girememesi gerektiğini düşünüyorum. LoL bildiğiniz üzere rekabetçi bir oyun, ve bu oyun hataya yer vermiyor.

Her şeyi bir kenara bıraktım bedava oyunu hesap açıp oynayabilmek bir yana troll insanlardan sağa sola küfürler hakaretler yağdırıp oyunu sabote eden adamlara zaten hiçbir şey yapılmıyor o an oyun içinde yapılması gerekenler yapılmıyor. CS de bir adamı takıma zararı var diye atabiliyorsunuz mesela oy çokluğuyla?

Hocalarım ff sistemi başlı başına saçmalık, dakika 15 ff 3 kişi onayladımı bitiyor oyun geri dönme şansın yok ve o oyun gitti senin için.

Benim düşüncem artık LoL'ün ücretli olması gerektiği gerekirse bütün oyun ücretli satılmalı, veya CS gibi seçkin hesap olmadan rekabetçiye girilmemeli. Bu da sağlam bir para istemeli ki gelenler trollemesin veya takıma bir goblin gelmesin demem odur.

Sizin düşünceleriniz neler?

Konumuza gelecek olursak, 12 yılı aşkın LoL hayatım boyunca her seferinde LoL'ün ücretli olması gerektiğini herkesin istediği gibi hesap açıp oyuna girememesi gerektiğini düşünüyorum. LoL bildiğiniz üzere rekabetçi bir oyun, ve bu oyun hataya yer vermiyor.

Her şeyi bir kenara bıraktım bedava oyunu hesap açıp oynayabilmek bir yana troll insanlardan sağa sola küfürler hakaretler yağdırıp oyunu sabote eden adamlara zaten hiçbir şey yapılmıyor o an oyun içinde yapılması gerekenler yapılmıyor. CS de bir adamı takıma zararı var diye atabiliyorsunuz mesela oy çokluğuyla?

Hocalarım ff sistemi başlı başına saçmalık, dakika 15 ff 3 kişi onayladımı bitiyor oyun geri dönme şansın yok ve o oyun gitti senin için.

Benim düşüncem artık LoL'ün ücretli olması gerektiği gerekirse bütün oyun ücretli satılmalı, veya CS gibi seçkin hesap olmadan rekabetçiye girilmemeli. Bu da sağlam bir para istemeli ki gelenler trollemesin veya takıma bir goblin gelmesin demem odur.

CS'de de aynı sıkıntı var paralı olması çözüm değil oyunun algoritmanısın iyi çalışması gerekiyor.

Riotun en hype döneminde bunu yapmadı oyuna şimdi mi yapacak? geç eu oyna o zaman maden şikayetçisin rito baba böyle söylüyor yada bırak ben saldım kafam rahat trde master olana kadar oturma organım terledi.

CS'de de aynı sıkıntı var paralı olması çözüm değil oyunun algoritmanısın iyi çalışması gerekiyor.

Hocam en azından bir nebze oyun düzelebilir diye düşünüyorum CS'de sistem on numara olmasa da sağlam.

LoL veya Valorant ücretli olduğu anda TR'de 50 k barajını geçemez :D bronzda bile 3 saat maç ararsınız sonra.

Oyunu bedava oynayan adamlar rito için hiçbir anlam ifade etmiyor.

Riot'un en hype döneminde bunu yapmadı oyuna şimdi mi yapacak? Geç EU oyna o zaman maden şikayetçisin rito baba böyle söylüyor ya da bırak ben saldım kafam rahat TR'de Master olana kadar oturma organım terledi.

EU oynuyorum zaten TR'yi işin içine katmadım bile sunucunun direkt kapanması lazım.

Riot senin oyun oynamandan para kazanmıyor. Sen ve senin gibi insanlar sadece oyunu oynayan ve oyuna dünya kadar para yatıran %1'lik "whale" kitlesinin daha hızlı oyuncu bulmasını, ölen bir oyuna para yatırıyor hissi yaratmamasını sağlamak için kullanılan kişilersiniz. Bu yüzden LOL asla paralı olmaz ve asla masraf yapacak, oyuncu kaybına sebep olacak "anti-hile" adımları atılmaz. Hilecileri, trolleri ve küfürbazları kabul edip oynayacaksanız oynayın ya da oyunu bırakın çünkü hiçbir şey düzelmeyecek.

Hocam en azından bir nebze oyun düzelebilir diye düşünüyorum CS'de sistem on numara olmasa da sağlam.

Oyunu bedava oynayan adamlar rito için hiçbir anlam ifade etmiyor.

Riot icin anlam ifade etmiyor olabilir(ki ediyor). Ama senin oyun bulmanı kolaylastıriyor. Ben ücretli olması durumunda Valorant'dan ban yiyen birinin yeni hesap almaktansa CS'ye yöneleceğini düşünüyorum. LoL'de yiyende DotA veya Heroes of the storma yönelir.

Zaten çol çocuk oynuyor Valorant'ı :D

Sebebi bu zaten. Coluk çocuk HWID yerine toxiclikten yiyince bedava hesapla geri geliyor.

Geri
Yukarı