LoL az LP verip fazla LP alıyor

BerserkSeverim

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar birkaç gündür Gold olmaya çalışıyorum ama ciğerim soldu, sanki challengera çıkmaya çalışıyorum gibi daha yeni aldığmızı maçı adcmiz yüzünden kaybettik, neyse hafta sonu bolca dereceli oynadım çoğunlukla kazandım kaybettim de ama daha çok kazandım. Lpler de iyi gibiydi fakat daha demin bu dediğim maçı kaybettik ve önceki el 21 LP verdi, bu maçtan 28 lp aldı ben anlayamıyorum. Elohellden nasıl çıkacağım? Yani bu kadar değerli hesabı bırakıp yeni hesap açmak falan istemiyorum çok sıkıldım artık bu durumdan.

Arkadaşlar birkaç gündür Gold olmaya çalışıyorum ama ciğerim soldu, sanki challengera çıkmaya çalışıyorum gibi daha yeni aldığmızı maçı adcmiz yüzünden kaybettik, neyse hafta sonu bolca dereceli oynadım çoğunlukla kazandım kaybettim de ama daha çok kazandım. Lpler de iyi gibiydi fakat daha demin bu dediğim maçı kaybettik ve önceki el 21 lp verdi, bu maçtan 28 lp aldı ben anlayamıyorum. Elohellden nasıl çıkacağım? Yani bu kadar değerli hesabı bırakıp yeni hesap açmak falan istemiyorum çok sıkıldım artık bu durumdan.

Mmr la alakalı bir durum mmr ın açılımını unuttum onunla ilgili bir durum olduğunu biliyorum ama.

Ulan Challengera çıkmak daha kolay herhalde smurf ACC açtık gümüş 1-2 de takılı kaldık ya

Son düzenleme:

Geri
Yukarı