LoL Bağımlılığından Nasıl Kurtulunur ?

KitKat

Hectopat
Yer
Konya
Oyunda edilen küfürlerden gerçekten çok sıkıldım. Oyun da bağımlılık yaptı :(
LoL bağımlılığından kurtulmanın bir yolu var mı ? Oyunu sildim, ama sürekli aklıma geliyor.

Şimdi ruh halini çok iyi anlayamıyorum, oyunu bırakmak mı istiyorsun pc oyunlarını mı bırakmak istiyorsun yoksa sadece küfür eden insanları biraz daha az olan LoL mü istiyorsun? Oyunu bırakmak isteyip te pc oyunlarını bırakmak istemiyorsan başka bir oyun bul seni saran, pc oyunlarını bırakmak istiyorsan bambaşka bir hobi bul, az küfür eden insanları olan LoL sunucusuna gecebilirsin kardeşim. En azından küfür eden insanlar daha az olur ha yok mu, ne yazıkki var.

Farklı hobi edinmek yada başka oyunlara yönelmek işe yarayabilir fakat herzaman çözüm bu olmaz.
Bırakmak istiyorsan oynamıyacaksın direk bırak ve 1 hafta hiç girme,faceebok gibi sosyal medyalarda görebileceğin sana lolu hatırlatacak sayfalardan uzak dur (beğenmekten vazgeç :) ).

Arkadaşlar başka oyunlara yönelebilirsi demiş. Haklılar. Sana bir oyun tavsiye edeyim napoleon total war. Oyun steam'de 30 lira. Ama g2a dan steam kodunu alırsan 25 lira.

Bu arada senin durumunu çok ama çok iyi anlıyorum. Ben de bir ara wolfteam oyununa çok sarmıştım. Sonra herkes hile kullanmaya başladı ve ben hep yenildim. Ben de oyunu bıraktım. Ne kadar oyuna bağımlı olduğumu o zaman anladım.

Oyunda edilen küfürlerden gerçekten çok sıkıldım. Oyun da bağımlılık yaptı :(
LoL bağımlılığından kurtulmanın bir yolu var mı ? Oyunu sildim, ama sürekli aklıma geliyor.
Aha dayıya sor 4 aydır oynamıyorum. Ciddiyim 4 ayda toplasan 4 5 el oynamışımdır oda arkadaşlarla internet kafeye gittiğim için. Bence oyunu oynamayı kes sigara gibi bidaha oynama. Git başka oyunlara yönel emin ol stresin kalkacaktır. Bugün iftara 1 saat kala internet kafeye gittim sinir küpü olup çıktım. Bence başlamadan bırakın.

2 yıldır oynuyordum lolü sonrasında internet bağlantım kötüleşti ping 500 gibi sayılarda geziyordu 1 ay filan böyle lolü oynuyordum sonunda lanet ettim ve oyunu bıraktım. Yani oyunu bırakmak istiyorsan oyunu oynarken internetten download filan yap oyunu rahat oynamıyasın böylece sıkılıcaksın ve oynamayı bırakacaksın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı