LoL Başlangıç İçin Hero Önerisi

LoL'e yeni başladım. 7 gün boyunca giriş yaparsam her gün bu Hero'lardan birini alabiliyorum. Sizce başlangıç için hangileri ideal ve kolay? Daha bugün başladım oyuna önerilerinizi bekliyorum.

Eki Görüntüle 864897

LoL'e yeni başladım. 7 gün boyunca giriş yaparsam her gün bu Hero'lardan birini alabiliyorum. Sizce başlangıç için hangileri ideal ve kolay? Daha bugün başladım oyuna önerilerinizi bekliyorum.

Eki Görüntüle 864897

Bence Master'yi oyunda zaten nasıl skil atıldığını nerelere atılacağını ve itemlerden hangisini alıcağını öğrendin mi zaten oyun çok basit ama bence Lee Sin Master'yi

Bence Master'yi oyunda zaten nasıl skil atıldığını nerelere atılacağını ve itemlerden hangisini alıcağını öğrendin mi zaten oyun çok basit ama bence Lee Sin Master'yi
Adamın amacı eğlenmek ve güzel bir oyun çıkarmak karşı tarafı kanser etmek değil, hiçbir zaman master yi'yi önermem. Ayrıca LoL oynamak için oynanmaz insan sıkılır.

MF ve Tristana dururken Ezreal hangi akla hizmet çok merak ediyorum.

Yeni başlayan birine yetenek tutturman gereken şampiyon bariz saçma.

Garen, MF, Tristana, Sona. Orta koridor hakkında bir bilgim yok ama Fizz ve Talon'dan birini seçerdim. Bana kalırsa Fizz daha kolay. Ama ikisi de adamı "tekler".

Yeni konular

Geri
Yukarı