LoL başlangıç için Hero önerisi

Daha fazla  
Meslek
NCR Trooper
Herkese merhaba, arkadaşlarımın hepsi LoL oynadığı için bende onlarla oynamak için indirdim. Hangi Hero'ları önerirsiniz? Ve CS veya Valorant'taki gibi antrenman yapılıyor mu? Kendimi nasıl geliştiririm?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba, arkadaşlarımın hepsi LoL oynadığı için bende onlarla oynamak için indirdim. Hangi Hero'ları önerirsiniz? Ve CS veya Valorant'taki gibi antrenman yapılıyor mu? Kendimi nasıl geliştiririm?
Sürekli ölerek kendinizi geliştirebilirsiniz. Feedlemekten bahsetmiyorum, ne kadar çok hata yaparsanız o kadar gelişirsiniz.

LoL'a başladığımda hiçbir şey bilmiyordum kendimi 1 ayda kastırdım ve Master'yi de 31 öldürme 6 ölüm şeklinde oynadım sonra oyunu sildim aradan yaklaşık 1-2 ay geçti tekrar yükledim yüklediğim ilk günde 32 öldürme rekorumu kırdım bence bana göre Master'yi daha iyi ama yeni başlıyor isen büyücü veya nişancılardan oyuna başlaman gerekir ustalaştıktan sonra Master'yi ile Terminator olursun.

Hocam yeni başladığınız için iyi bildiğiniz, uzmanlaştığınız herolar olsun bir iki tane ama her heroyu denemeye çalışın oyunu öğrenmek istiyorsanız. Mesela ben yıllarca Mid oynadım ama jungle herolarını da iyi seviyede öğrenmem gerekir veya sup herolarını. Sebebine gelirsek bir heroyu sadece karşıda görerek ne yapacağını tam kestiremiyorsunuz. Kendiniz heroyu oynadıkça karşınıza geldiğinde de ne kadar hasar verir, ne zaman savaş başlatır gibi bilgilere de hakim oluyorsunuz. Kısacası Garen gibi herolar ilk başta kolay gelecektir ama ne kadar hero deneyip öğrenirseniz o kadar hızlı öğrenirsiniz ki bu heroları oynamasanız bile öğrenmeniz gelişmenize çok fayda sağlar.

Geri
Yukarı