LoL Client geç açılma sorunu

Aerondighttt

Hectopat
Merhabalar, kısa tutacağım. LoL Client çok geç açılıyor yarım saatte falan. LoL'e tıkladıktan sonra görev yöneticisinden kontrol ediyorum kendi kendine kapanıyor falan. Oyunu ilk yüklediğimde böyle değildi direkt anında açılıyordu, bu durumu yaşayan var mı? Riot'a ticket atsam saçma sapan cevaplarla geri dönecekler.

Ben sürekli yaşamıyorum bu hatayı fakat arada bir cliente tıklıyorum açılmasını bekliyorum ve ne açtığımı bile unutuyorum. Bazen yaşanıyor bende bu sorun.

Merhabalar, kısa tutacağım. LoL Client çok geç açılıyor yarım saatte falan. LoL'e tıkladıktan sonra görev yöneticisinden kontrol ediyorum kendi kendine kapanıyor falan. Oyunu ilk yüklediğimde böyle değildi direkt anında açılıyordu, bu durumu yaşayan var mı? Riot'a ticket atsam saçma sapan cevaplarla geri dönecekler.
Klişe birşey söylemiş olacağım fakat yönetici olarak çalıştırmayı denediniz mi? Benzer bir sorunu bu şekilde çözmüştüm.

Merhaba Lol destek email atarsan yardımcı olurlar. Birçok konuda faydaları var. Fakat biraz geç cevap gelebilir. Postanı
kontrol etmeyi unutma.

İnternet ve zaman problemin yoksa LoL'ü silip yeniden yüklemeyi deneyebilirsin.

Bu arada silmeden önce istemci içerisinden tamir etmeyi deneyebilir misin? İşe yarama ihtimali var.
İstemci derken? direkt lol client açılmıyor içinden tamir etme ihtimalim yok. Oyunu sildim yedekten tekrar yüklemeyi deneyeceğim belki güncellemeler yanlış yüklenmiştir
Hangi ISS'yi kullanıyorsun?
Türk telekom

Geri
Yukarı