LoL Client Kasma Sorunu

Melih HD

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Sorunum LOL Client'in kasması. PC yeni olmasına rağmen LOL Client kasıyor tasarruf modu açık LOL oyun içinde kasmıyor sadece LOL Client kasıyor. Rün ayarlarken hero banlarken falan kasıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç gb ram var ?
Bu arada uyumluluk yüzünden olabılır ve bilgisayara sağ tık yapıp gelişmiş ayarlardan performansta ise ekran yazı tipi düzelt ve stil i açman lazım ve uyumluluk sorunu yap sağ tık yapıp bıdaha dene

İlk olarak Client'in başlangıç ayarlarına getirip kullanmayı dene. Özellikle bu tasarruf modu denilen ayarın kapattığı efektler geçişlerde yavaş çalışıyormuş hissiyatı veriyor. Sistemin destekliyorsa bu modu kapalı tutmanı öneririm.
Tasarruf modu ile oyun performansını arttırın | League of Legends

Adobe Air ile çalışıyor diye biliyorum. Güncel sürümünü yükleyin.
Adobe - Adobe AIR

Bakım yönergelerini uygulayabilirsin.
Temel Sistem Bakım ve Performans Optimizasyonu Yönergesi

Ayriyeten oyunun kendi forumlarında İstemci için bir panoları bulunuyor. Orayı kontrol edebilirsin.
İstemci Tartışması

İlk olarak Client'in başlangıç ayarlarına getirip kullanmayı dene. Özellikle bu tasarruf modu denilen ayarın kapattığı efektler geçişlerde yavaş çalışıyormuş hissiyatı veriyor. Sistemin destekliyorsa bu modu kapalı tutmanı öneririm.
Tasarruf modu ile oyun performansını arttırın | League of Legends

Adobe Air ile çalışıyor diye biliyorum. Güncel sürümünü yükleyin.
Adobe - Adobe AIR

Bakım yönergelerini uygulayabilirsin.
Temel Sistem Bakım ve Performans Optimizasyonu Yönergesi

Ayriyeten oyunun kendi forumlarında İstemci için bir panoları bulunuyor. Orayı kontrol edebilirsin.
İstemci Tartışması
kapattım bu kez de şampiyon yasaklama seçme ekranında çok fazla kasıyor

Bu bölüm'mü?
Ekran Alıntısı.PNG

Windows 10 güncellemesinden sonra kasıyor ise bunu oyun yönetimine bildirin. Her işi Windows'un yapması gerekmiyor. Oyun yapımcıları yeni donanımlar yaşanan sorunları düzeltmeleri gerekiyor.
Ayriyeten 8 kasımda bazı düzeltme güncellemeleri gelecek. Beklemede kalın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı