LoL client yüklenmiyor

Görkem Silleci

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--------------------------------
- i7 12600H CPU
- RTX 4050 Laptop GPU
- 16GB 3200 MHz DDR4 RAM
- 1TB NVMe M.2 SSD
--------------------------------
Merhabalar, LoL clientte aşağıdaki ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi client yüklenmiyor. Diğer hesaplara giriş yaptığımda sorun olmuyor fakat bu hesapta maalesef böyle bir sorun mevcut. Banlandığımı da sanmıyorum.

1643381520089.png

Ufak tefek tüyolar verip zamanımı almazsanız sevinirim.

Hocam banlandığımı sanmıyorum demişsiniz ama diğer hesaplar açılıp bu açılmıyorsa banlanmış olma ihtimaliniz yüksek. Riot'a ticket atmanızı öneririm.

Sadece o hesapta öyle bir problem oluyorsa hesap kalıcı ban yemiştir belki. Emin olmak için desteğe yazabilirsin ama zamanımı almayın demişsin, bu en az 1 gün zamanını alır.

Merhabalar, LoL Client'te aşağıdaki ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi Client yüklenmiyor. Diğer hesaplara giriş yaptığımda sorun olmuyor fakat bu hesapta maalesef böyle bir sorun mevcut. Banlandığımı da sanmıyorum.

Eki Görüntüle 1285984

Ufak tefek tüyolar verip zamanımı almazsanız sevinirim.

Riot'a ticket atmak yerine buraya yazıp neden moderatörlerin zamanını alıyorsun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zamanı çok takmışsınız. Ufak tefek tüyolar dediğim basit çözümler işte. Bunu çok yaşadım ve tekrar olmamasını istedim. Ayrıca cümlenin hepsinin büyük yazıldığını yasak sanıyordum. Riot'a ticket atmayı biliyorum, burası daha az zamanımı alır diye ilk önce burada çözüm aramaya karar verdim. Bu size sorun teşkil eder mi? Banlandığımı söylediğiniz için de teşekkürler. Birazdan Riot'a ticket atıp neden banlandığımı soracağım.

Zamanı çok takmışsınız. Ufak tefek tüyolar dediğim basit çözümler işte. Bunu çok yaşadım ve tekrar olmamasını istedim. Ayrıca cümlenin hepsinin büyük yazıldığını yasak sanıyordum. Riot'a ticket atmayı biliyorum, burası daha az zamanımı alır diye ilk önce burada çözüm aramaya karar verdim. Bu size sorun teşkil eder mi? Banlandığımı söylediğiniz için de teşekkürler. Birazdan Riot'a ticket atıp neden banlandığımı soracağım.
Burada yardım ararken insanlara "zamanımı alma" dersen böyle bir tepki alman sence de normal değil mi? Sen nasıl yaklaşırsan buradaki insanlar da öyle yaklaşır sana. Muhtemelen flame'den banlandınız.

Burada yardım ararken insanlara "zamanımı alma" dersen böyle bir tepki alman sence de normal değil mi? Sen nasıl yaklaşırsan buradaki insanlar da öyle yaklaşır sana. Muhtemelen flame'den banlandınız.
Sadece ufak tefek tüyolar vermek isteyenleri hiç yazmamasını tavsiye ettim. Bunu da kibar bir dille söyledim. Her neyse, iyi günler ve teşekkürler.

Bu arkadasın sorunu gibi aynı şekilde açılmıyor. Birebir aynı 39.dll hatası vermıstı baktım ınternetten istediğini yaptım olmadı ondan sonra her şeyi sildim tekrar yüklemek için arka planda da kapattım hiçbir şey açık değil 100 kere indirdim denedim yükleme de yapmıyor, hazır kurulu bilgisayardan aldım onda da bu şekilde sürekli yükleme ekranı var düzelme yok.

Client hiç çalışmıyor dll hatası vermıstı izledim videolardan yaptım ama olmadı sildim sonra da herşeyi kapatıp açtım pc yi güvenlik programını da kapattığım halde client yüklenmedi açılmadı, son çare kurulu birinden flashla aldım onda da bu arkadasın attıgı ekran gibi ekran cıktı yükleme ve onarma yapılıyor deyip bir daha da düzelme olmadı aynı siyah ekran ve döngü simsegi var mı bi önerisi olan.

Geri
Yukarı