LoL client yüklenmiyor

Bu arkadasın sorunu gibi aynı şekilde açılmıyor. Birebir aynı 39.dll hatası vermıstı baktım ınternetten istediğini yaptım olmadı ondan sonra her şeyi sildim tekrar yüklemek için arka planda da kapattım hiçbir şey açık değil 100 kere indirdim denedim yükleme de yapmıyor, hazır kurulu bilgisayardan aldım onda da bu şekilde sürekli yükleme ekranı var düzelme yok.

Client hiç çalışmıyor dll hatası vermıstı izledim videolardan yaptım ama olmadı sildim sonra da herşeyi kapatıp açtım pc yi güvenlik programını da kapattığım halde client yüklenmedi açılmadı, son çare kurulu birinden flashla aldım onda da bu arkadasın attıgı ekran gibi ekran cıktı yükleme ve onarma yapılıyor deyip bir daha da düzelme olmadı aynı siyah ekran ve döngü simsegi var mı bi önerisi olan.
Bilgisayarına Microsoft'un sitesinden Win 10 kurulumu yap ve Vcruntimes programlarını bilgisayarına kur. Sorun işletim sisteminden, bilgisayarındaki eksik driverlardan (Vcruntimes, DirectX SDK...) dolayı olabilir. Aynı zamanda banlanmış da olabilirsin.

Geri
Yukarı