LOL çöp mü?

lol çöp mü?

• Oy verenlerin toplamı
    209
Bundan 5 sene öncesine kadar oyunu çok seven ve oynayan biriydim fakat oyun bilinmeye başlanınca kitlesi çok kötü oldu. En son 5 sene önce oynadım.

Arkadaşlar oyun başladığında herkesi susturuyorsunuz ve oyununuza bakıyorsunuz işte o zaman oyun çok keyifli.

Oyun da çöp, oyuncularının büyük bir kısmı da çöp. Splash artlarda özenle çizilen karakterler oyun içinde rezalet görünüyor. Son zamanlarda iş kozmetik de olsa aşırı derecede paragöz olmuş durumda. Hiç başlanmadıysa uzak durulması gereken bir oyundur. Sezon üçten beri aralıklarla maalesef arkadaş ortamına kurban gidip hâlâ daha oynamaktayım. Oyununuz batsın!

10 yıldır oynuyorum. Kitlesi yüzünden kötüleniyor. Oyun saatlerini geçirip, zaman ne çabuk geçmiş diyebileceğimiz cinsten. Bana göre LOL ömrüm boyunca oynasam dahi, asla sıkılmayacağım bir oyundur. Ancak şu kanser kitlesi olmasa daha iyi olur.

Tabiri caiz ise oynayan kitlenin bir kısmı safkan mal. Hatayı kendinde değil sende arayanlar mı dersin, WW oynarken ultiyi ilerlemek için atıp korkutma ile adamı takım arkadaşlarına yönlendirince küfreden mi dersin, Taric alınca her saniye q bas diyen tipler mi dersin her tür insan tipi var.

Yeni konular

Geri
Yukarı