LOL çöp mü?

lol çöp mü?

• Oy verenlerin toplamı
    209
Oyunu ilk oynamadan önce "ya ben böyle oyunları hiç sevmiyorum, bana göre değil hatta nefret ediyorum." gibisinden şeyler söylüyordum. Bir gün arkadaşla indirip bi bakalım nasılmış dedik. Gayet sardı, eğlenceli geldi oyun. 25 seviye civarına kadar geldim, kısacası oyun gayet güzel. Lakin oyuncu kitlesi kötü. Daha 2-3 seviyeydim, smurf hesap açıp girenler küfür ediyorlardı oyunu bilmediğim için. Gerçekten kanser eder bu kitle.

Evet çöp ancak 2020 yılında hâlâ Knight Online, Metin2 ve Silkroad Online gibi oyunları oynayan kişilerde var. Bunu da ufak bir not olarak belirtmekte fayda var.

Kuzey Amerika veya Kore'de oynamadığın sürece kitle olarak çöp. Oyun olarak da bir nevi çöp, şampiyon dengelemeleri çok saçma.
Ayrıyeten eklemek isterim, "/sustur all" yazdıktan sonra kitle kalitesinde acayip bir artış oluyor gibi, herkese öneririm.

Kendi tasarladığı oyunu umursamayan firma çöptür. O da Riot Games oluyor suç oyunda değil. Zaten eşleştirme sistemi bozuk olan oyunda adalet olmaz, otomatik olarak o oyun kalitesiz olur. Ticket sistemine oturtmuşlar 4-5 kişi hiçbir çözüm üretemeyen yarısı otomatik mesaj olan yazılar ile yanıtlıyorlar. Firma eSpor ile ilgileniyor oyundaki ortam umurlarında değil paraya bakıyorlar. Bu oyun bir gün bitecek fişi çekilecek bu oyunun çünkü bu böyle gitmez.

Yukarıda arkadaşın dediği gibi ilk defa başlayacaksan uzak durulması gereken bir oyundur.

Dünya üzerinde gelmiş geçmiş en kötü oyuncu topluluğunun olduğu bir oyundur. Bundan sonra CS:GO ikinci sıradadır. Ondan sonrasını bilmiyorum ETS diyen var, başka oyunları söyleyenler var.

Geri
Yukarı